Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Ziegler
Příspěvky: 945
Registrován: 12 kvě 2012, 12:37
Bydliště: Pardubice-Moravany
Kontaktovat uživatele:

Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od Zdeněk Ziegler »

Založím si tady chlíveček na své temelíny. Áčko od gawy mám už řadu let rozkuchaný a snad se na něj v budoucnu dostanu. Jelikož pistolka odešla do věčných lovišť a novou si momentálně dovolit nemůžu (dovolená, byt, zařizování bytu, koupě ojetého auta...atd :D ) tak se věnuji tmelení a protahování paneláže žiletkovou pilkou.

F-14A - mám protaženou paneláž na celém trupu a budu se chystat na křídla. na trupu doplním ještě nějaké oválné krytky a zlehka to zkouknu s výkresem z publikace DACO.

Kamufáž ještě nemám vybranou, ale nejspíš se rozhodnu mezi VF-1 a VF-111

F-14D - delší dobu v barvě, ale po nedávné nehodě, kdy jsem si na model sednul a svojí vinou ulomil směrovky, budu muset upravit barvu v okolí směrovek. nebyl jsem daleko od infarktu :oops: :oops:

F-14D - model od trumpety jsem koupil od Davida Matuška, který ho odložil a tak jsem mu našel nový domov :D Na modelu jsem zatím nic moc nedělal, snad jen drobné tmelení. Rozhodně vyhodím plastové sedačky a nahradím je resinovým odlitkem. Rád bych toto Déčko obléknul do kabátu VF-31 s kocourem a bombičkou :)


Budu se snažit ve volném čase na kočkách nějakým způsobem pokročit a následně sem uploadnout nějaké ty fotky ;)
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Vladislav Seidl
Příspěvky: 187
Registrován: 13 dub 2012, 10:58

Re: Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od Vladislav Seidl »

Zdeňku, kamufláže máš zvolené přesně dle mého gusta! :clap:
Lítej nízko, a v zatáčkách brzdi!
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od mess »

VF-1 a VF-111 je dobra volba :wave:
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
tomáš studený
Příspěvky: 3229
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od tomáš studený »

Tak to tady vypadá že neexistují jiný kamo , než ty co napsal Zigi. Ale musím souhlasit s ostatními že vybral Zdenda ty nejsprávnější :thumbup: Teď už kocoury jen dodělat.
Uživatelský avatar
dan.vocu
Příspěvky: 112
Registrován: 13 dub 2012, 14:15

Re: Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od dan.vocu »

Jj, krásná volba. Jak předloh, tak i stavebnic. Kocourů fakt není nikdy dost... :D
Zigi, jen pěkně stavěj, ať mám nějakou motivaci. Na všechny tvý markingy se taky v budoucnu chystám. VF-1, VF-111 i VF-31 jsou prostě klasika
Uživatelský avatar
Zdeněk Ziegler
Příspěvky: 945
Registrován: 12 kvě 2012, 12:37
Bydliště: Pardubice-Moravany
Kontaktovat uživatele:

Re: Gone But Not Forgotten!!! .... F-14 Tomcat

Příspěvek od Zdeněk Ziegler »

U Jirky na chajdě se dostalo i na kocoura. nasurfoval jsem skoro celý trup, který odhalil, že toho rytí budu muset ještě hodně dodělat a doladit. Jak bude čas a chuť, vrhnu se na napasování trysek od Airesu a plastových dílů ze stavebnice ;)
Přílohy
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Odpovědět

Zpět na „Letadla“