Hawker Seahawk 1/48

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra Našinec
Příspěvky: 882
Registrován: 03 led 2013, 13:25

Hawker Seahawk 1/48

Příspěvek od Ondra Našinec »

Při prolejzání kitníku a přemýšlení, jestli už jsem na B-1B dost dospělej, jsem narazil na tohohle roztomilýho prcka a vzpomněl si, že jsem ho tenkrát koupil i s resinovým kokpitem a podvozkem. Hned letěl na stůl, tohle bude rychlovka :)

Zatím jen ztenčuju hrany šachet, před kokpit jsem dodělal žaluzie naznačený jen rytím, vyříznul výstřelný kanály a přisávací otvory na hřbětě. Udělám je mírně pootevřený - unavený pružiny ;)
Přílohy
IMAG7826.jpg
IMAG7827.jpg
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3077
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hawker Seahawk 1/48

Příspěvek od mess »

Z cinana? Srabe! Kdybys byl co k cemu, jdes do CA! :-D
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Ondra Našinec
Příspěvky: 882
Registrován: 03 led 2013, 13:25

Re: Hawker Seahawk 1/48

Příspěvek od Ondra Našinec »

mess píše:Z cinana? Srabe! Kdybys byl co k cemu, jdes do CA! :-D
No možná kdybych přeryl CA, tak bych na tom byl líp než s čínskou pomstou. Zajímavý, že kdykoliv načnu nějakej čínskej kit, tak mě okamžitě začne stavba hrozně sr*t, i když se těším na výsledek ;)
Nenavazující rytí, vymyšlený místa, nedodělaní místa, kde evidentně číňanovi vypršel trial na 3D soft, atd..

Alespoň mám napasovaný resiny, tušil jsem, že narvat do toho kokpit Pavla a přední podvozek Aires najednou, nebude úplně nejlepší nápad :lol:
Ještě jsem odvrtal otvor v čumáku a stupačky na boku, budou červený, stejně jako FODy (protože se mi mnohem víc než DSG/Sky líbí pozdní kamufláž DSG/bílá, takže červená rozbije tu nudu - ten poslední http://s93.photobucket.com/user/mfbphot ... 2.jpg.html).
Přílohy
IMAG7882.jpg
IMAG7883.jpg
Odpovědět

Zpět na „Letadla“