P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Stepan Bobko
Příspěvky: 26
Registrován: 28 čer 2012, 21:45

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Stepan Bobko »

Na vyber je bila, cerna, interior green, SAC bomber green, zluta a cervena a malem bych zapomel - jeste i stribrna. :lol:
Jsou to testorky. Bila skoro nekryje, stribrna zase zustava aktivni i po 14 dnech, takze by se mi michala pri nanaseni kamuflaze.
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od herr66 »

No, byt na tvem miste, tak si sezenu Surf. Jak pise Krtek, objednat u Edu, kdyz ho nemaji u Vas. Vsechny nahrady jsou primou cestou, jak model po***t, coz by byla skoda.
Stepan Bobko
Příspěvky: 26
Registrován: 28 čer 2012, 21:45

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Stepan Bobko »

Pro me potreby ted a tady je surf nedostupny. Doma ho samozrejme mam, ale tady proste e-e. :(
Navic tu nahradu potrebuju na toho Mustanga od Revellu a tam me to rozhodne bolet nebude, kdyz se neco stane. Tam me boli jine veci - treba kabinka je utopena do trupu skoro o pul milimetru na kazde strane. :/
Jan Kotas
Příspěvky: 705
Registrován: 13 dub 2012, 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Jan Kotas »

Tak s tim co mas k dispilozici bych do toho nesel:cry:
Radsi bych si asi pockal, ale nejsem na tvem miste...
Stepan Bobko
Příspěvky: 26
Registrován: 28 čer 2012, 21:45

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Stepan Bobko »

Jenze to bych musel cekat kazde 4 mesice z osmi a to se mi zase moc nechce. :)
Asi zkusim namichat sedou. (coz me stejne bude cekat, az budu strikat spodek) :lol:
Uživatelský avatar
Luboš Pavel
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2012, 09:37

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Luboš Pavel »

Tak co Stepane, nejaký pokrok? Jinak co si tam matně vybavuji ze stavby tohoto Mustanga z minulosti (moje třetí čtvrtka), tak jim ne zcela pasoval vršek motoru a bylo potřeba jej trošku roztáhnout. Jinak byla stavba bez problémů.

btw. Jinak surf se myslím prodává i ve spreji, takže by i to mohlo být řešení na modelaření mimo teplo domácí pracovny ;)
I'm your curse!
Stepan Bobko
Příspěvky: 26
Registrován: 28 čer 2012, 21:45

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Stepan Bobko »

Fotky hodim v podvecer. :)
Kdyz jsem u maleho zjistil, jak dobre pasuje kabinka, tak me potreba surfu pro nej presla. U velkeho uz moc pokracovat nebudu, aby vydrzel cestu domu. A tam uz surf mam.
Stepan Bobko
Příspěvky: 26
Registrován: 28 čer 2012, 21:45

Re: P-51B Mustang, Tamiya 1/48

Příspěvek od Stepan Bobko »

Kryt motoru zatim prilepeny nemam, ale jenom posazeny sedi docela slusne bych rekl. To male osklive zelene je Revell. Ta kabinka me fakt zklamala. Cele to slo hezky dohromady, pekne to sedelo a kabinka je jak z jineho modelu. :(
DSC_1413.jpg
DSC_1412.jpg
Odpovědět

Zpět na „Letadla“