St. Chamond, Takom 1/35

Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

Prostě jsem neodolal a tu obludu jsem si prostě musel pořídit. Stavba pohodová, všechno pasuje, tmel prakticky není potřeba. Sestava podvozku se v první chvíli zdá poněkud filigránská, ale po slepení s korbou tanku dojde k jejímu podstatnému zpevnění, takže ve finále je všechno tak, jak má být.
Kamufláž je zatím ten největší úlet, který jsem doposud dělal. Ještě přijde na řadu pár drobných oprav a pak se půjde na dekály a patinu... :lol: :lol: :lol:
Přílohy
cham01.jpg
cham02.jpg
cham04.jpg
cham05.jpg
cham06.jpg
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od herr66 »

Probuh Romane, ty jedes jak dabel :-D
Ted v sobotu jesem tuhle obludu videl v Saumuru v muzeu. Bohuzel, foceni je tam jen za tucny poplatek, takze zadne fotky nemam....
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

A to ještě netušíš, že za tu dobu, co ses vyloďoval v Normandii mám hotové i pásy... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od herr66 »

Tak to je uz na oceneni rychlika mesice ;)
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

Provokatére... :evil:
Rychlík (alespoň v rozpracovanosti) je v technice jasně Turbo. Pokud jde o letadla (a tady mám na mysli dokončené modely), tak je můj favorit Mess. Občas mi připadá, že jeho revírem je dálnice a jeho tempo je vražedné :D :lol:
Já jsem se jenom po dlouhé době na chvíli probudil z letargie... :oops:
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

Odekálováno...
Přílohy
cham07.jpg
cham08.jpg
cham10.jpg
Uživatelský avatar
turboduck
Příspěvky: 332
Registrován: 28 zář 2012, 13:48
Bydliště: pod Lipnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od turboduck »

To je pěkná šílenost....
apropooo, s tou rychlostí...
já mám za dnešek skoro ugrilovanýho kingtigra... :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

Uhlí, nebo brikety ??? :lol: :lol: :lol:
Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od Petr.bce »

Romane super :thumbup: Potřeboval bych trochu té tvojí ryclosti, vlastně vzal bych si i od turboducka :D . Pánové kam se na na ni chodí, kolik stojí, jde poslat poštou, ..... :lol: :lol: :lol: ? Já se teď se SCUDem nějak zasek.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: St. Chamond, Takom 1/35

Příspěvek od RomanD »

Petr.bce píše:Romane super :thumbup: Potřeboval bych trochu té tvojí ryclosti, vlastně vzal bych si i od turboducka :D . Pánové kam se na na ni chodí, kolik stojí, jde poslat poštou, ..... :lol: :lol: :lol: ? Já se teď se SCUDem nějak zasek.
Tak a teď se musím stydět ... :oops: :oops: :oops:
Podívej se, kdy jsem naposledy "dělal" na svém SCUDovi... To snad nemá ani cenu komentovat. Tahle pixla je totiž tak ošklivá, že jsem si ji prostě postavit musel. Vem v potaz, že tentokrát je to opravdu jenom holá krabička, zatímco SCUD vyžaduje spoustu doplňků a úprav, které zaberou hafo času. (to nakonec víš daleko líp než já, protože tvoje úpravy na SCUDovi jsou fakt ďábelské... :thumbup: :thumbup:
Vzhledem k tomu, co mám ještě před sebou, aby to aspoň trochu připomínalo tank z první světové války, mám k zásekům ještě hodně, ale skutečně hodně příležitostí. :lol: :lol: :lol:

P.S. toho SCUDa chci určitě dorazit. Nemám tolik místa pro rozdělané modely jako Turbo, který si občas střihne i hasičský vůz v měřítku 1:1 :lol: :lol:
(teď ze mě mluví čistá závist... ;) )
Odpovědět

Zpět na „Technika“