Jak nemá vypadat technika

miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: Jak nemá vypadat technika

Příspěvek od miloslav »

Je to tak, napsal to správně. Jelikož o mě hodně lidí ví, že jsem postavil cca 1000 modelů, tak dnes si vybírám.
On je to trochu masochismus, vybrat si , v mém případě Panthera a hledat a hledat a hledat. Ale dá se to.
Proto semi líbí odstavené stroje. Tam se to dá odřít víc, sem tam nějakou díru nbo něco ohnutého. Teď mám na paškále jednoho,
fotka zleva i zprava, jednotka , velitel. Tak to ma byť. Samozřejmě chápu víkenďáky. Taky jsem tak stavěl a mělo to něco do sebe.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nemá vypadat technika

Příspěvek od mess »

Happy end :)
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
fanylump
Příspěvky: 5
Registrován: 09 čer 2015, 12:52

Re: Jak nemá vypadat technika

Příspěvek od fanylump »

Ahoj,já sice nejsem žádnej supermodelář a málokomu z vás sahám po kotníky,když to nějací borci dělají 25 let,ale asi je to fakt o tom jak tady bylo řečeno,že každý má pohled na tu modelařinu jinak a co se líbí mě ,nemusí se líbit jinému.Kdyby všichni malíři plátna malovali uplně stejně a měli stejné oko na věc kterou malují,tak byto byl asi vopruz.Modelařina ,at' už děláte,doiráma,viněty nebo osamocené stroje,tak je to vlastně už malé umění.Já jako chudej modelář mám určitou hranici za kterou už se nedostanu,takže moje modely se taky nemusí líbit každému.Faktem je že je ani nikde nevystavuji a dělám to pro mojí radost.
Tomáš Pelej
Příspěvky: 1573
Registrován: 19 kvě 2014, 10:59

Re: Jak nemá vypadat technika

Příspěvek od Tomáš Pelej »

Divil by jsi se kolik se toho dá udělat za tzv. za pár šupů. Takže se neboj a klidně sem dej nějakej Tvůj model ;) Určitě se tu najde spoustu lidí co ochotně poradí jak co zlepšit
Odpovědět

Zpět na „Technika“