Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od PavelS »

Unimoga bych tam dal :D nebo klidne neco jiny armady z nejaky zahranicni mise... ;)
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od RomanD »

A nebo si zjednodušit život a naložit třeba kontejner... :lol:
Další fotky : http://www.armorama.com/modules.php?op= ... artid=4565
Přílohy
HET.jpg
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od PavelS »

Flákač :D To já měl připravený jako zálohu aspoň Chevyho (Hilux) - na kterým bych nedělal ani kamo asi :lol:
Přílohy
Chevy.jpg
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od RomanD »

Musím se pochlubit, že jsem dneska dostal nádherná kolečka pro Fauna. Perfektní odlitky bez jediné bublinky, naprosto skvěle provedený dezén (opět bez jediné chybky a bez toho, že by drážky vzorku byly někde slity dohromady), výborně naznačené zatížení boků pneumatiky. Mám z nich opravdu velkou radost a nemůžu se na ně vynadívat...
Mockrát děkuji Miloslave a Pájo !!! :D :D
P.S. já vím, že už do toho musím říznout.Už jenom proto, že jsem dneska slíbil Pájovi, že se současně s ním pustím do jeho dalšího a svého prvního HETa :lol: :lol:
Přílohy
kola.jpg
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od miloslav »

To je dobrý, můžeme udělat HET triptich, jelikož ja odstartuji druhého taky.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od RomanD »

To Beru. Otázkou je pouze, kdy hodláte začít. A ještě jednou děkuji za kola. Jsou fakt perfektní a mám z nich fakt obrovskou radost. :D
Bylo to fakt jak vánoce, protože Pavel se ohlásil s tím, že pro mě něco má a já si myslel, že mi chce ukázat wheel loadera od Miga, kterého si koupil jako náklad pro HETíka a vy dva jste na mě zatím přichystali tohle... :D :D
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od miloslav »

Není zač, ještě pošlu kola na vlek.
Kdy začnem nevím, ale Pavel dostal chuť, když viděl CPK a interier set. Pak jsem mu ukázal CPK lípnutý na kabině, na zkoušku a už to bylo :D :D
Nějak to vymyslíme.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od RomanD »

Ale je zač (a moc). Jinak do toho s vámi na stopro jdu ! HET má proti Faunovi výhodu v tom, že se dá postavit ve spoustě variant, takže to může být docela zajímavá kolektivka. Už se na to těším. Aspoň to tady trochu rozjedeme, protože sekce letadel je daleko před námi... :D :D
Vzhledem k tomu, že oba jsme produkty"staré školy" ( Mnoho let zpátky jsem stavěl letadla v měřítku 1/72, pak jsem měl dloooouhou přestávku, ze které mě probudila až moje dcera nečekaným vánočním dárkem. No, pravda je, že to letadlo, které jsem od ní dostal jsem nikdy nepostavil...) a tvrdím stejně jako ty, že model se dělá stejně jako předloha, by to mohlo být docela fajn a v pohodě. :mrgreen: Faktem je i to, že na tomhle fóru jsme na sebe ( na rozdíl od jiných) docela hodní... :D :D
No a proto, že Honza sedí v práci o patro níž a Pája se za námi občas zastaví, začal jsem se tomu věnovat trochu víc...) tak jsem přesvědčn o tom, že bychom se mohli při téhle trojstavbě docela vyblbnout. Pokud se HETa týče, tak mě Pája fantasticky "nakopnul" a Fauna jsem zvolil jen proto, že jsem mu nechtěl lézt "do zelí". No a dneska mi řekl, že jsem magor, že jsem HETa mohl klidně stavět a zlákal mě na kolektivku... :D
No, takže dost keců. Dostali jste mě a teď se musím vrhnout na tu šílenou kupu stop po vyhazovaačích, kzteré tam Trumpeter nechal. Jinak si hned po výplatě objednávám HETa (kdyby mi je nedej bože vyprodali, tak bych přišel o skvělou "trojku" na kterou se už teď těším. :D :D :D
P.S. oba dva jsem si vás přesunul do kategorie " nakopávači zatracený aktivní" :lol: :lol: :lol: :lol:
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od miloslav »

Tak to mám radost. Dáme si dost času na stavbu. Já dělám prvního od Vánoc :oops:
Mám ještě k tomu nápad, řeknu ho Pavlovi a on to řekne Tobě.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Faun SLT 56 + Leopard 2A6 (???)

Příspěvek od PavelS »

Tady se kecá a nestaví, nebo co? :lol: Je fakt, že jsem wheel loadera zapoměl - ale ono na tom není moc co vidět - jen mraky divnejch hranatejch resinovejch výlisků...Zajímavější to bude po příštím víkendu na patláku prostějováků - to bude snad komplet slepenej...můj první model ve stylu RM - slepit nejdřív a pak nabarvit (doma) :twisted:

Super - už se těšim - původně sem chtěl druhýho HETa udělat "jen" s motorem a CPK - komplet rozebranýho, ale teď je jasný, že bude i druhej s podvalníkem...plány snad Míla odhalí as soon as possible ;) :)
Odpovědět

Zpět na „Technika“