M-ATV, 1/35, Panda

Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od PavelS »

Tohohle drobečka jsem získal od Míly rozestavěnýho - pořád jsem ho nemohl sehnat v ČR, tak se obětoval a prodal mi svýho :P

Jelikož sem se trochu shlídnul v představě M-ATVčka naloženýho na podválu, tak ho dodělám mezitím co budu dodělávat podvál a podložku (je už v první vrstvě patiny - fotky budou později) a pak zkusím jestli se mi bude líbit víc než nakladač - přeci jen, nakladač můžu dát i na pískovýho HETa, ale tohle v pískový by podle mě vypadalo na evropský kamo dobře...uvidíme 8-)

Tady nějaký fotky - začal jsem makat na zasklení a věži - a asi chápu na co všichni u tohohle modelu nadávaj :D je to masakr...
P1100300.JPG
P1100302.JPG
P1100301.JPG
P1100303.JPG
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od RomanD »

Ty ses rozjel Pájo ! Ta technika tě fakt baví (a jde ti moc dobře). :D
BTW, co je na tom modelu špatně ???
Vladislav Seidl
Příspěvky: 187
Registrován: 13 dub 2012, 10:58

Re: M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od Vladislav Seidl »

BRRR! Ježišmarjá, to je to vošklivýýý!
Lítej nízko, a v zatáčkách brzdi!
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od PavelS »

Roman: zatím co jsem polepil (základ bez věže a oken byl od Míly hotovej) tak jsem už narazil na dvě chyby - v číslování dílů...plus je ten návod dost nečitelnej, plus je pomerně náročný každej ten díl začišťovat - v tom je to podobný jako u HETa, ale ten je o dost lepší :)

Každopádně předloha je hnusně krásná, viď Vláďo :twisted: , a stojí za tu námahu...fascinuje mě jak je to velký proti humvee :lol:
Horac
Příspěvky: 46
Registrován: 13 kvě 2012, 20:23

Re: M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od Horac »

...já nevim... mně to přijde, jak kdyby to uteklo z některýho Mad Maxe...
Jirka Brachtl
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2013, 16:17

Re: M-ATV, 1/35, Panda

Příspěvek od Jirka Brachtl »

Držím palečky, budeš to potřebovat! Vím, co říkám, sám jsem tu Pandu sochal, strouhal, kuchal, apod... Ale když vydržíš, bude to stát zato. :thumbup:
Co jezdím po soutěžích, zatím jsem ji nikde neviděl, takže je to pořád neokoukaný model...a na podvalu to bude vypadat zajímavě :clap:


P.S.: Zítra si jedu pro náklad na HETa. Housenka nebo kočička (sám nevím) od Mengu. :D
Odpovědět

Zpět na „Technika“