TIGER I

Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od RomanD »

To Hecis : Dneska ráno jsem si uvědomil, že jsem ti neposlal odkaz na Lucky Model. Míla byl zas rychlejší. Jinak fotky jeho modelů jsou velmi dobrá inspirace. Od Míly totiž často "opisuji". :D :D Naposled jsem od něj do detailu opsal přední nápravu k HETovi včetně hadic a třmenů pro jejich uchycení. Nemusím myslím zdůrazňovat, že v zápalu boje jsem ji samostatně nevyfotil, protože jsem ji chtěl mít nalepenou na modelu co nejdřív. No a z celé práce není teď pod blatníky a za koly nic vidět. :evil: :evil: Ale co - nakonec já vím, že to tam je a ostatní mě věřit můžou, ale nemusí... :lol: :lol: :lol:

To Míla: Jestli chceš, abych dodělal HETa, tak mě trochu šetři. Ještě pár fotek tvých modelů a nakonec ho povezu na Prosek z Bohnic. Pokud ovšem někdo z vás zařídí abych dostal výjimku a mohl mít na cele kompresor, barvy a pinzety (skalpel mi asi zakážou) a aby mě trochu povolili svěrací kazajku... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od PavelS »

Romčo ty seš srandista :D

Se docela bavim u tohohle tématu :D Držim palce do začátku, hlavně hodně foť a neboj se zeptat :)

Odkud jsi?
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od RomanD »

Jakej srandista ??? :o :o Jsem vážnej jak málokdy a seriózní jako vždy !!! ;)
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od PavelS »

Jj :lol:

Btw, zakladatel tématu by to tu mohl přejmenovat na Tiger, ne? :smile:
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od RomanD »

Detailisto...
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TIERG I (nováček)

Příspěvek od PavelS »

Wowoowo tom to je 8-)
Hecis
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2013, 17:32

Re: TIGER I

Příspěvek od Hecis »

Jsem z Brna.
Jinak děkuji za odkazy,mrknu na ně,celkem se asi vyplatí,protože 40 dolarů i s poštou je lákevé (afv club má i leptané díly že?):-).Mrknu na to večer a snad se nějak rozhodnu.Něco sem pak pisnu večer.

btw.Mám doma 11ti měsíční koníček,tak jak usne a bude klid :lol: notebook ho strašně bere a já nemám šanc ;)

Jo a fotky hezké no,ale to je vysokej level :!:

Tak jsem prolezl všechny odkazy a musím teda říct,že je jedno,kde člověk koupí,protože ceny jsou+- stejné jak v zahraničí tak u nás.Jen mě dorazilo,že někde prodávají afriku za 930 a někde za 770 a tak je to ze všema modelama :-D .
No,jediné co jsem se rozhodl je,že pokud Tamiya tak Afrika(škoda že nedělá AFV)Pokud něco jiného tak AFV Club,tam jsou moc kvalitní výlisky,součástí jsou leptané díly a kovová hlaveň :-) Cena +- 800kč u obou modelů.Když srovnám cenu Tamiya a AFV,tak si troufám říct,že je Tamiya hodně drahá na to,jak kvalitní má díly v porovnání s AFV.
Hecis
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2013, 17:32

Re: TIGER I

Příspěvek od Hecis »

Jsem slepej,nebo AFV model E Late nemá blatníky?I když asi má,jen na modelu nejsou přidělané http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=AF%2035079

A model Afirka má o řadu kol více že?A má jinak sání na motoru?Už se začínám orientovat v rozdílech :)

DML je Dragon ,nebo úplně jiná firma?
Hecis
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2013, 17:32

Re: TIGER I

Příspěvek od Hecis »

Našel jsem Tigera od Dragonu za 1000Kč,je to lepší volba než Tamiya nebo AFV za 800kč?
Odpovědět

Zpět na „Technika“