Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Odpovědět
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Příspěvek od davidek007 »

Prece nebudu lhat, kdyz to tak na me pusobi:-) ne, urcite to chce slabsi matros, toto je spise tloustka na oka atd, co jsou privarena na korbe, ale ne na ty dzaky, kdyz by se ti to povedlo ohnout do podobneo tvaru, jako byly ty leptane, tak to bude labuuuuzo:-)

Odesláno z mého PMP7100D
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od RomanD »

Já jsem moc rád, že jsi to řekl. Vyměním to snad v průběhu týdne, to není žádný problém... Ještě jednou dík. :D :D :D
Včera jsem po dlouhé době krásně pokecal (bohužel jen po telefonu) s Mílou. Byl to takový suprový noční pokec, který mě zase strašně moc dal. Jeho znalosti o technice jsou snad opravdu neomezené. Ať se ho zeptáš na co chceš, tak zná odpověď a na rozdíl od některých lidí se s tebou o svoje Know How opravdu ochotně podělí, pomůže a poradí. Včera jsme sice jen tak normálně "kecali", ale mezi tím jsem dostal obrovský mrak informací. Mimo to jsme stihli i nějakou tu legraci a špičkování - prostě nádherný noční modelářský pokec... :thumbup: :thumbup:
Příště uděláme konferenci, abys z toho taky něco měl... :lol: :lol:
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Příspěvek od davidek007 »

Nemas zac Romane:-) tak to ti verim, ze ten pokec byl super, vis komunikace s lidmi co se zajimaji o stejne veci a mate si co rici i jinak je vzdy super...:-) notabene kdyzte jeste poradi a sam se rozdeli rad o sve zkusenosti ci znalosti, tak se dobre pozna fain clovek a kamarad:-) jinak neni problem, konfenci beru:-) skoda ze tu neni moznost si pokecat na nejakem chate ci podobnem komunikacni mediu online, to by bylo super..:-)

Odesláno z mého PMP7100D
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od RomanD »

Tak madla už jsou pryč. Byl to boj, který se bohužel neobešel bez následků, protože jsem je přilepil opravdu poctivě, takže debonder na to až tak úplně nestačil. Nakonec jsem je musel uvolňovat několikrát a ve finále tahat ven za pomoci kleštiček (skoro jako osmičku vlevo dole... :lol: :lol: :lol: ) trochu se mi při tom bohužel uvolnil a "nadzvedl" vrchní díl. :(
Nevadí, dneska to přilepím a stáhnu k sobě. Díry zatmelím dvousložkovým tmelem, přebrousím a jedeme dál. :D :D
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Příspěvek od davidek007 »

Tak to me mrzi ze jsem zpusobil tezkosti, ale snad si to dal do kupy a jedes dal:-)

Odesláno z mého PMP7100D
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od RomanD »

Neomlouvej se, nic jsi nezpůsobil. :D To byla moje vlastní blbost. Prostě jsem byl nedočkavý (bohužel už nemůžu řict "mladý a neklidný") a trochu víc jsem zabral a tím to zbabral (sakra já už po ránu i veršuji...) :lol:
Už je to přetmelené a dneska to snad přebrousím. :D :D :D
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od davidek007 »

po ranu take versuji, notabene kdyz odvedu maleho synatora do skolky a muzu doma v klidu pracovat..o:) jj, kazdy je mlady, jak se citi..a neklidny...to ja budu asi do konce svyho zivota...kdyz to tak vidim..o:) jj, pracuj na tom, uz se tesim, jak to bude cele vypadat..o:)
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od RomanD »

Dneska zase jenom drobnost ... :(
Originál:
scud036.jpg
a kopie:
scud037.jpg
Pro ilustraci jsem vyfotil i originální "lano" ze stavebnice... :lol: :lol: :lol:
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Příspěvek od davidek007 »

Tak to se mi libi, vypada to dobre:-)

Odesláno z mého PMP7100D
Uživatelský avatar
turboduck
Příspěvky: 333
Registrován: 28 zář 2012, 13:48
Bydliště: pod Lipnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Scud B + MAZ-543 TEL; Dragon 1/35

Příspěvek od turboduck »

Tady to nějak vázne.... osmička v levo dole je zahojená... tak šupky....
Odpovědět

Zpět na „Technika“