Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Odpovědět
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od davidek007 »

Tak moje dalsi stavba, take nejaky patek rozdelana, ale vypada to, ze ted o vikendech budu mit na ni opet cas, kdyz na M51 je uz k dodelani "jen" patina...o:) takze sem davam fotky, co je zatim hotove. Je to stavebnice od Draka, myslim ze nejlepsi Abmras, co jsem videl, krabice obsaju take nejake nejnutnejsi plechy a super Styrenove pasy, kovovou hlaven a jine wifikundace..potrebne ke stavbe....o:) fakt dobrej kit,,dobre se to lepi, jde to super k sobe, takze se tesim, ze s tim pohnu dale.
Kamuflaz bude Irak, ale jeste nevim presne jakou jednotku udelam...kdyby mel nekdo neco zajimaveho,,tak nepohrdnu inspiraci. Mozne dokoupim pozdeji nejake plechy, pokud budou nutne a urcite nejakou bagaz, asi Black Doga,,,nebo kdyz by nekdo mel a mohl by treba odlit,,,urcite nejak bychom se domluvili. Tak,,co jeste rici,,,snad,,,at je casu habadej, ale to preji vsem lidem, kterym ucarovala vune Extra Thinu ci vterinaku..o:))
Přílohy
Fotografie1145.jpg
Fotografie1081.jpg
Fotografie1088.jpg
Fotografie1131.jpg
Fotografie1130.jpg
Fotografie1119.jpg
Fotografie0875.jpg
Fotografie0758.jpg
Fotografie0761.jpg
Fotografie0756.jpg
Fotografie0752.jpg
Fotografie0762.jpg
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od RomanD »

Stejnou M1A2 mám doma už dloooouho. Je to skutečně asi nejlepší Abrams na trhu. Já si ho pro změnu chci střihnout ve standardní NATO kamufláži. Ale máš náskok - já jsem ho zatím jen několikrát vyndal z krabice a pak jsem pokaždé měl velký problém srovnat tu spoustu rámečků dovnitř tak, aby šlo zavřít víko. :lol: :lol:
Dopňky jsem zatím neřešil, ale pár nápadů by bylo... :D
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od davidek007 »

jj to asi je,,nejlepsi stavebnice na trhu,,hodne dobra detailove, sestavitelnosti atd...spica proste..o:)) no ja ji mam takto rozlepenou asi rok a pul a ted se zase budu kochat temi ramecky,,,a ze jich tam je...ale je to radost delat, kdyz to jde samo do sebe,,tmeleni bylo jen pod temi podbehy,,jak vidis,,,tam byly lochny,,tak jsem to vyplnil plastem a prolil vterinakem a vybrousil..jinak labuze,,,no zatim..o:) jake doplnky,,,povidej,,nahecuj mi.......o:))) s rameckama nemam problem, mam fotografickou pamet a krabice je vzdy,,jako kdyz jsem ji prinesl....o:)
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od herr66 »

Tak tohle budu se zajmem sledovat, ac stavim normalne letadla, tak tohohle Abramse mam doma a k nemu od Legendu konverzi na Tusk 1...
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od miloslav »

Rozhodné souhlasím, že kvalita stavebnice je AAA. Hlavně nepokaž finiš vymyšlenou bagáží od BD. Jejich sety obsahují vymyšlené bágly, kanistry a nábojové schránky ještě z Vietnamu. Určitě se najdou nějaký MOLE bágly a ostatní krámy , který tam patří. Pavel má hafo báglů a já mám taky něco.
Tady je fotka M1A1 který posílám do muzea 3rd Division v Gergii. Děláme tam diorámu k dobytí Bagdádu.
Přílohy
M1A1 Angry Beaver.jpg
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: Abrams M1A2 SEP Dragon 1:35

Příspěvek od davidek007 »

Herr66: mozna ze pozdeji, ale ted jsem chtel cisty look Abramse.....i kdyz Tusk si urcite jeste postavim..o:)

Miloslav: budu se snazit to nepokazit,,to si pis...kdyz tak ohledne ty bagaze, bych si nechal, pokud bude mozno rad poradit,,at to s tim nedojebu...o:) No musim rici, ze tvoje M1A1 vypada hodne dobre,,,aspon z poloviny, bych ji tak chtel zmaknout..o:)
Odpovědět

Zpět na „Technika“