M109A6 Paladin OIF

Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od RomanD »

A do pr..le !
Pane, voni by ale neměli takhle trápit kamarády. To vod nich není ale vůbec hezké. Člověk se přivleče z pracovního procesu, doma musí vykydat, podojit a tak vůbec. Pak si sedne k ruské obludě číské provenience, nakouří tam někam kus mědi, aby to aspoň trochu připomínalo předlohu a myslí si, že se zase někam posunul...
A voni do toho tohle. Koukaj člověče, tohle nám můžou dělat jen občas. Vědí, to fakt nejde pořád, voni nasazujou tu laťku moc vysoko a my jsme zvyklý na nějaký normy a standardy. Vzpamatujou se chlape, takhle by to nešlo. To bysme jich pak nemohli šanovat, to bychom se do nich museli pustit jako ty frajeři na jiných (nejmenovaných) fórech. Jen si vzpomenou, jak to bylo, když tenkrát vyhráli v tej cizině. Nikdo jich pak neměl rád. To si musej pořádně rozmyslet. Je to jenom na nich. Přece sakra vědí, že u nás se to neodpouští... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry Mílo, Já se Ti za tenhle výblitek moc a moc omlouvám, ale už nevím, jak jinak mám vyjádřit svůj obdiv a uznání k tvé práci. Věřím, že ty jsi tuhle mojí vsuvku velmi dobře pochopil a víš, na co narážím... :D :D
Ať mě za to přibijou na kříž, ale tohle jsem si prostě neodpustil... ;) ;)
Jinak pane - maj to moc hezký. Děkuji za foto motorového prostoru a mám čím dál větší chuť si tu bestii postavit... :D :D :D
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od davidek007 »

Milo skvela bestie,,jak rika Roman a moto krasnej,,,cele je to moc krasne a pekne, skvele vyborne postavene a patina je super,,,,libi se mi ty odreniny,,steceniny , barva,,zaprasen,,no ,,je to moc krasna prace a musim rici, ze to jsem dlouho nevidel,,,takze smekam a sbiram celist ze zeme,,uz se tam vali dost dlouho,,,super prace PANE modelari... :o ;)
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od miloslav »

:lol: :lol: :lol: Romane rozesmál si mě, ale taky jsem zavzpomínal na tu dobu cca 10-13 let zpátky.
Máš úplnou pravdu, jelikož jak je v naší zemi pravidlem, úspěch se neodpouští. Proto je globální stav modelů 1/35
tak špatný. Místo aby se každý snažil to udělat co nejlépe. tak radši druhému meje prdel :lol:
Proto je tady tak dobře, nikdo rozdíly nedělá a každý se může poučit, i já, jelikož:
"žádný učený z nebe nespadl, ale blbce jakoby dolů házeli" ;)
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od davidek007 »

miloslav píše::lol: :lol: :lol: Romane rozesmál si mě, ale taky jsem zavzpomínal na tu dobu cca 10-13 let zpátky.
Máš úplnou pravdu, jelikož jak je v naší zemi pravidlem, úspěch se neodpouští. Proto je globální stav modelů 1/35
tak špatný. Místo aby se každý snažil to udělat co nejlépe. tak radši druhému meje prdel :lol:
Proto je tady tak dobře, nikdo rozdíly nedělá a každý se může poučit, i já, jelikož:
"žádný učený z nebe nespadl, ale blbce jakoby dolů házeli" ;)

to podepíšu..o:)
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od miloslav »

ty bágly a bedny jsou úmorný.
Přílohy
P1140705.jpg
P1140718.jpg
P1140719.jpg
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od herr66 »

Parada Milo, mas to moc pekne, takove oblozene ;)
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od miloslav »

herr66 píše:Parada Milo, mas to moc pekne, takove oblozene ;)
Gipsy Wagon :lol: :lol:
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od RomanD »

Voni jsou nenapravitelnej, ale já jich varoval... :lol: :lol: :lol:
Bagáž vypadá perfektně ! Musel sis docela vyhrát. :D :D :D
Jaký na to dáš pásy Mílo ???
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od miloslav »

RomanD píše:Voni jsou nenapravitelnej, ale já jich varoval... :lol: :lol: :lol:
Bagáž vypadá perfektně ! Musel sis docela vyhrát. :D :D :D
Jaký na to dáš pásy Mílo ???
nevím, možná kovový.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: M109A6 Paladin OIF

Příspěvek od RomanD »

Vím, že ve stavebnici jsou gumáky, ale nedělá na to AFV plastový článkáče ? Já jsem jejich plastový používal na Churchilla a dělalo s nimi moc hezky...
Odpovědět

Zpět na „Technika“