M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od herr66 »

Neboj Martine, pripomen fousacovi "ulety mimo" a bude klid...stejne, za to, ze mam rozdelaneho Strykera muze on ;)
Uživatelský avatar
turboduck
Příspěvky: 337
Registrován: 28 zář 2012, 13:48
Bydliště: pod Lipnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od turboduck »

Jak natržišti...
Sákra, ono to tu žije....
:lol:

jsem myslel že stavím u hřbitova... takovej klid...

:lol: :lol: :lol:
davidek007
Příspěvky: 223
Registrován: 30 zář 2013, 18:07
Bydliště: Plzen

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od davidek007 »

Stryker vypada dobre,,take ho chci udelat,,,bude slat nebo ne? Sleduji.....
Uživatelský avatar
Trasher
Příspěvky: 289
Registrován: 09 úno 2014, 15:06
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od Trasher »

Dekuju,prvne jsem o tom premyslel,ale jeste nemam dost zkusenosti,takze postavim cistou krabicku... Je to krasna stavebnice-doporucuju
Jakub " Sud " Sudek
Lepí-M team
https://m.facebook.com/lepiMteam/
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od herr66 »

Pokud Trumpete rikas krasna stavebnice, tak to nevim co reknes, az uvidis AFV...
Jsem na tebe zvedav, jak se s tim popasujes, Stryker je muj oblibenec.
Uživatelský avatar
Trasher
Příspěvky: 289
Registrován: 09 úno 2014, 15:06
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od Trasher »

Na to jsem sam zvedav :-) . Tata mi doporucil par veci,tak budu experimentovat...
Jakub " Sud " Sudek
Lepí-M team
https://m.facebook.com/lepiMteam/
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od miloslav »

herr66 píše:Pokud Trumpete rikas krasna stavebnice, tak to nevim co reknes, az uvidis AFV...
Jsem na tebe zvedav, jak se s tim popasujes, Stryker je muj oblibenec.
Máš Honzo pravdu, ale řekl si to velmi decentně, já to řeknu po pravdě.
Trumpeter Stryker M1126 je totální sračka od podvozku po kulomet. Není jedinej rozměr ani úhel který by byl správně.
Postavil jsem asi 20 Strykerů nebo konverzí na LAV IIII. Bohužel jsem musel postavit i dva od Trunpety.
Byl to očistec. Trochu jsem si tím připoměl Fw-190A 1/50 od Aurory. Taky udělat vše znovu. :x :x
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
Trasher
Příspěvky: 289
Registrován: 09 úno 2014, 15:06
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od Trasher »

jak to tak posloucham,tak asi vyzkousim jinou firmu :-) ,zatim si snazim zkouset novy technologie,naposled jsem lepil asi v osmi letech:-). Takze pro me je zatim nejdulezitejsi slepit pekne model...
Jakub " Sud " Sudek
Lepí-M team
https://m.facebook.com/lepiMteam/
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od miloslav »

Trasher píše:jak to tak posloucham,tak asi vyzkousim jinou firmu :-) ,zatim si snazim zkouset novy technologie,naposled jsem lepil asi v osmi letech:-). Takze pro me je zatim nejdulezitejsi slepit pekne model...
To zcela chápu, ale vždy se lépe slepuje kvalitní model než shit. Cenově vychází stejně.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: M1126 "Stryker" (ICV) - Trumpeter - 1:35

Příspěvek od RomanD »

Míla i Honza mají pravdu. Stryker od Trumpety a od AFV se nedá vůbec srovnat. Na druhou stranu bych nebyl až tak krutopřísný a na vyzkoušení technologií bych ho klidně použil. Když se to nepovede, bude to bolet míň (finančně bohužel zas tak ne...) než když člověk přijde o jinak dokonalou stavebnici. :D :D :D
Vím o čem mluvím - naše popelnice by mohla vyprávět... :lol: :lol: :lol:
Jenom pro příklad na sebe prásknu malou epizodu. Postavil jsem doopravdy slušné DUKW. Opravoval jsem všechny možné chyby, kterých se výrobce stavebnice dopustil, pečlivě nastříkal, pohrál si s co nejvěrnějším vzhledem dřevěných desek na podlaze nákladového prostoru (na ty jsem byl fakt hrdej... ;) ;) ) a jal jsem se patinovat.
Otečkoval jsem celé DUKW různými odstíny (hlavně mojí oblíbenou neapolskou žlutou) a začal jsem je rozmývat. Jaké ale bylo moje překvapení, když milé tečky nereagovaly na žádné z použitých ředidel. Mig - nic, Abteilung - nic, White Spirit - nic, Sikativ - nic, C6006- nic (dál to ani nemá cenu vypisovat) Výsledek - tečky ztvrdly na kámen a nešlo s nimi už nic udělat a model skončil v popelnici... :( :(
Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti zní : pitomče, dřív, než použiješ barvu, tak se pořádně podívej, jestli je to opravdu olejovka a ne tempera v podobné tubě !!! :oops:
Tím chci jenom říct, že bych klidně pokračoval s Trumpetou a vyzkoušel si na ní co potřebuješ dřív, než si spleteš olejovou a temperovou barvu... :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Technika“