SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Odpovědět
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od RomanD »

Doře děláš. Interiérové plechy nejsou vůbec špatné a dost to zvednou. :D
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od herr66 »

RomanD píše:Doře děláš. Interiérové plechy nejsou vůbec špatné a dost to zvednou. :D
No a nebyl by lepsi Meng bez plechu? :angel:
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od RomanD »

Rozdíl mezi Mattoni a Mengem je v tom, že Mattoni UŽ není a Meng JEŠTĚ není... :twisted:
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od herr66 »

RomanD píše:Rozdíl mezi Mattoni a Mengem je v tom, že Mattoni UŽ není a Meng JEŠTĚ není... :twisted:
Jen se utesuj, on BUDE, a nebude to trvat dlouho :P
Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od Petr.bce »

herr66 píše:
RomanD píše:Doře děláš. Interiérové plechy nejsou vůbec špatné a dost to zvednou. :D
No a nebyl by lepsi Meng bez plechu? :angel:

Kupovat nové modely je strašně jednoduché :D - to ovládám úplně suprově :oops: , ale dodělat a nenechat se odradit od dokončení temelínů bych potřeboval hóódně proškolit. Něco mi říká, že je právě teď ten čas se na Mazy nevykašlat a dotáhnout je dokonce. No a za odměnu si možná koupím nového SCUDa od Mengu, nebo Trumpety, to už se aspoň bude vědět který je vlastně ten správný :lol: :lol: :lol: . Zaslechl jsem, že takový Mig 25 1/48 který vyšel jako novinka nedávno a všichni se na něj třásli se zrovna nepoved a lidi si v klídku ponechávají staré Revelly, které jsou tvarově lepší. Jestli to čteš Zdenále tak to klidně více objasni. No a třeba Dragon bude ve finále nejlepší a já budu vysmátej a lidi zase začnou nakupovat krabice, které prodaly. To jsem naivní, já sám tomu věřím tak na 1%, ale ........... nikdy neříkej nikdy. Nevím kde jsem to četl, ale stálo tam: "je jednoduší doplnit detail tam kde žádný není, než opravit ten co je špatně"
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od RomanD »

To je v pohodě Petře. Honza si tady musel do mě tak trochu rýpnout, protože zná moje nakupovací záchvaty. :lol: :lol: :lol:
S tím co jsi napsal lze jen souhlasit. Existuje spousta nových kitů, které jsou sice excelentně zpracované po stránce kvality výlisků, nemají otřepy, nemají vyhazovače, nepotřebuješ na ně nai kapku tmelu, ale mívají zase poněkud závažnější chyby rozměrové a tvarové. Občas se projevuje to, že výrobce předlohu nikdy neviděl a postupuje pouze podle dostupných fotografií. Bohužel se to netýká pouze modelů. Pokud se ti někdy dostala do ruky publikace o Scudovi od Stevena Zalogy, který je ve státech považován za experta na východní vojenskou techniku, tak víš o čem mluvím. Naprosto nepoužitelné fotografie a "kamuflážní schémata" a další a další alegorické vozy. Naneštěstí tuhle knížečku vydal Osprey, takže ji spousta kolegů na západ od Aše považuje za bibli a drží se jí. Tentýž Zaloga spolupracoval s Dragonem při návrhu původního modelu a tak se není čemu divit... Tak by se dalo pokračovat donekonečna.
Časem (snad) dorazíme své Dragony a pak uvidíme co se nám za Velkou zdí urodí. Buď to bude stát za to, nebo ne. Osobně jsem hodně zvědavý, jak to pojme Meng...
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od miloslav »

RomanD píše:To je v pohodě Petře. Honza si tady musel do mě tak trochu rýpnout, protože zná moje nakupovací záchvaty. :lol: :lol: :lol:
S tím co jsi napsal lze jen souhlasit. Existuje spousta nových kitů, které jsou sice excelentně zpracované po stránce kvality výlisků, nemají otřepy, nemají vyhazovače, nepotřebuješ na ně nai kapku tmelu, ale mívají zase poněkud závažnější chyby rozměrové a tvarové. Občas se projevuje to, že výrobce předlohu nikdy neviděl a postupuje pouze podle dostupných fotografií. Bohužel se to netýká pouze modelů. Pokud se ti někdy dostala do ruky publikace o Scudovi od Stevena Zalogy, který je ve státech považován za experta na východní vojenskou techniku, tak víš o čem mluvím. Naprosto nepoužitelné fotografie a "kamuflážní schémata" a další a další alegorické vozy. Naneštěstí tuhle knížečku vydal Osprey, takže ji spousta kolegů na západ od Aše považuje za bibli a drží se jí. Tentýž Zaloga spolupracoval s Dragonem při návrhu původního modelu a tak se není čemu divit... Tak by se dalo pokračovat donekonečna.
Časem (snad) dorazíme své Dragony a pak uvidíme co se nám za Velkou zdí urodí. Buď to bude stát za to, nebo ne. Osobně jsem hodně zvědavý, jak to pojme Meng...
nezapomeň. že Dragon vydal tenhle model, když jsme byli mladí kluci, dnes by vypadal asi jinak.
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od RomanD »

Máš pravdu (jako vždycky) Mílo... :D :D :D
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od miloslav »

RomanD píše:Máš pravdu (jako vždycky) Mílo... :D :D :D
A když ne, platí čl.č.1 :lol: ;) ;)
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: SCUD B - MAZ 543 + MAZ-7510 1/35 Dragon

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

A pane co takhle nejakou fotočku :lol: . Máš to rozjeté parádně a určitě máš co fotit , tak to hoď do placu, ať se je na co dívat.
Odpovědět

Zpět na „Technika“