F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1832
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Mattyfu »

Tak jsem dávám můj poslední modelářský počin,každopádně děkuji Tomáši Studenému za vyčištění překrytu kabiny a různých rad.Model je dělán klasická krabička a bary jsou Tamiya akryl.
Co se týká překrytu kabiny tak není přilepený na pevno,proto není to nelícování.Jediný doplěk je sedadlo od Pavly models.Za kritiku a další rady děkuji. 8-) .Chyby tam určitě jsou,tak mě trošku šetřete. :D
Přílohy
F16 C 001.jpg
F16 C 006.jpg
F16 C 008.jpg
F16 C 009.jpg
F16 C 011.jpg
F16 C 013.jpg
F16 C 017.jpg
F16 C 005.jpg
F16 C 018.jpg
F16 C 019.jpg
tomáš studený
Příspěvky: 3229
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od tomáš studený »

Martine gratuluji k dokončenému modelu. Je vidět že se lepšíš model od modelu. Tenhle je opravdu zatím nej. Nejsem Viperolog takže k detailnějšímu rozboru co a jak necháme slovo povolaným Honzovi s Pavlem. Já vím že modelaříš pro svoji radost a tak to má být, je to náš koníček,vlastně kůň takže za mě hóóódně dobrý. Opravdu jsi model od modelu lepší. :thumbup: :thumbup:
PS: a ten překryt přilep otevřený hodně to oživí.
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1832
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Mattyfu »

tomáš studený píše:Martine gratuluji k dokončenému modelu. Je vidět že se lepšíš model od modelu. Tenhle je opravdu zatím nej. Nejsem Viperolog takže k detailnějšímu rozboru co a jak necháme slovo povolaným Honzovi s Pavlem. Já vím že modelaříš pro svoji radost a tak to má být, je to náš koníček,vlastně kůň takže za mě hóóódně dobrý. Opravdu jsi model od modelu lepší. :thumbup: :thumbup:
PS: a ten překryt přilep otevřený hodně to oživí.
Dík Tome za povzbuzení,taky si myslím,že je to asi můj nej model,hlavně co se týče paneláže a obtisků,s tím jsem měl trošku problémy.Co se týká překrytu,tak podle návodu už to nemůžu otevřít,bo je tam jeden díl který je přilepený jako pro zavřený kokpit a další díl mě moji synátoři zničili,samozřejmě se nepřiznali.Asi to nechám tak jak to je.Spíš by se mě líbilo to udělat jako když startuje,když jsem tomu čumák zvedl,tak se mě to s tou výzbrojí mooooc líbilo.
A ještě k výzbroji,tak jsem se držel pouze návodu.
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od herr66 »

Ahoj a vitej mezi nami...i s Barakem.
Velmi vydarene, libi se me to! Jen dve male poznamky. AIM-120 na koncich kridel i s novym zavesnikem tyto izraelske Baraky nenosi, jsou mozne az pro Sufu.
A druha vec, ta zelena by mohla byt trochu svetlejsi. Izraelci totiz pouzivaji minimalne dva odstiny, ten tvuj odpovida spise tomu, co pouzili na F-4 a A-4.
Na Vipery jsem ujety a vsimam si drobnosti, ktere by ostatni ani nenapadly :grin: Nehodnotim tvar predni casti Baraka, ktery ma Kinetic, ne uplne dobre, ale to je prakticky neopravitelne...

Jak se model stavel?
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1832
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Mattyfu »

herr66 píše:Ahoj a vitej mezi nami...i s Barakem.
Velmi vydarene, libi se me to! Jen dve male poznamky. AIM-120 na koncich kridel i s novym zavesnikem tyto izraelske Baraky nenosi, jsou mozne az pro Sufu.
A druha vec, ta zelena by mohla byt trochu svetlejsi. Izraelci totiz pouzivaji minimalne dva odstiny, ten tvuj odpovida spise tomu, co pouzili na F-4 a A-4.
Na Vipery jsem ujety a vsimam si drobnosti, ktere by ostatni ani nenapadly :grin: Nehodnotim tvar predni casti Baraka, ktery ma Kinetic, ne uplne dobre, ale to je prakticky neopravitelne...

Jak se model stavel?
Děkuji za přivítání,jsem rád že se to líbí i takovým znalcům,stavím pouze krabičky pro svoje potěšení,takže jak píšeš,tvarové nepřesnosti neřeším,co dá krabička to tam dám.
Co se týká zelené barvy tak je to odstín Tamiya SKY a trochu zelené,ale asi jsem to přehnal,aspoň budu vědět pro příště.
Ohledně raket AIM jsem to nijak nezkoumal,v návodu byly různé modifikace a já to instaloval jak se mě to líbilo.
Obdivuju všechny kdo se vyzná ve verzích,mě to moc neříká. :lol:
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1832
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Mattyfu »

Mattyfu píše:
herr66 píše:Ahoj a vitej mezi nami...i s Barakem.
Velmi vydarene, libi se me to! Jen dve male poznamky. AIM-120 na koncich kridel i s novym zavesnikem tyto izraelske Baraky nenosi, jsou mozne az pro Sufu.
A druha vec, ta zelena by mohla byt trochu svetlejsi. Izraelci totiz pouzivaji minimalne dva odstiny, ten tvuj odpovida spise tomu, co pouzili na F-4 a A-4.
Na Vipery jsem ujety a vsimam si drobnosti, ktere by ostatni ani nenapadly :grin: Nehodnotim tvar predni casti Baraka, ktery ma Kinetic, ne uplne dobre, ale to je prakticky neopravitelne...

Jak se model stavel?
Děkuji za přivítání,jsem rád že se to líbí i takovým znalcům,stavím pouze krabičky pro svoje potěšení,takže jak píšeš,tvarové nepřesnosti neřeším,co dá krabička to tam dám.
Co se týká zelené barvy tak je to odstín Tamiya SKY a trochu zelené,ale asi jsem to přehnal,aspoň budu vědět pro příště.
Ohledně raket AIM jsem to nijak nezkoumal,v návodu byly různé modifikace a já to instaloval jak se mě to líbilo.
Obdivuju všechny kdo se vyzná ve verzích,mě to moc neříká. :lol:
Co se týká stavby,tak se to stavělo celkem v poho,nejsem moc zvyklý tmelit a moc ho třeba nebylo.Se stavbou jsem byl spokojen,možná je to tím,že nemám velké nároky na stavebnice. :D
Uživatelský avatar
Luboš Pavel
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2012, 09:37

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Luboš Pavel »

Jediné Vipery, na které se dá koukat, jsou ty izraelské. Ač preferuji letadla s vrtulemi, tvůj Viper se mi líbí. Ať jsem hledal jak sem hledal, na tvých fotkach jsem nenašel žádné nedostatky v základních modelářských disciplínách. Prostě hezky postavené. Osobně bych ho udělal trošku olítanější, ale to asi dělám proto, když tam něco pohnojím :mrgreen:

Za mě :thumbup: a až budeš stavět další model, tak se s ním tady u nás pochlub ;)
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1832
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: F16 C 1:48 Italeri,přebal Kinetic

Příspěvek od Mattyfu »

Luboš Pavel píše:Jediné Vipery, na které se dá koukat, jsou ty izraelské. Ač preferuji letadla s vrtulemi, tvůj Viper se mi líbí. Ať jsem hledal jak sem hledal, na tvých fotkach jsem nenašel žádné nedostatky v základních modelářských disciplínách. Prostě hezky postavené. Osobně bych ho udělal trošku olítanější, ale to asi dělám proto, když tam něco pohnojím :mrgreen:

Za mě :thumbup: a až budeš stavět další model, tak se s ním tady u nás pochlub ;)
Díky za slova chvály,teď mám rozdělanýho FW 190D9 od Edu"s tím ale kurňa bojuju" a Mig 21 od Academy,tu se chystám dát do rozestavěno,tak uvidím. 8-)
Odpovědět

Zpět na „Letadla“