Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1830
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Příspěvek od Mattyfu »

Hotovo,celkem jsem spokojený,ale furt je co zlepšovat,kritiku přivítám,ale ne že mě zlynčujete :D
Fotit se snažím co to jde,ale furt je to hrůza,omluva všem. :oops:
Přílohy
S5004699.JPG
S5004705.JPG
S5004706.JPG
S5004707.JPG
S5004709.JPG
S5004711.JPG
S5004714.JPG
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
Mirek Riha
Příspěvky: 1925
Registrován: 11 dub 2012, 11:48
Bydliště: Praha - nedaleko sluje Pantherů
Kontaktovat uživatele:

Re: Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Příspěvek od Mirek Riha »

Vlaštovka vypadá hódně slušně..jen škoda že některý fota jsou trochu jak z "tunelu"
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1830
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Příspěvek od Mattyfu »

Mirek Riha píše:Vlaštovka vypadá hódně slušně..jen škoda že některý fota jsou trochu jak z "tunelu"
Mnoo,fotky jsou můj velký problém :oops:
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
Luboš Pavel
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2012, 09:37

Re: Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Příspěvek od Luboš Pavel »

Neboj fotky vyladíš, s tím bojujeme asi všichni ;) ale zase čím lepší fotky se ti podaří nafotit, tím lépe lynčovat :lol:

Jinak vlaštovka mi přijde gut.

Na fotkách jsem žádné extremní modelářské nedostatky nenašel, snad jen mi možná přijde, ža jsi na spodku trupu za kabinou mohl protáhnout po vybroušení spoje trošku rytí. Na jedné straně mi přijde opticky mělčí a nebo to dělá wash ve spárách v kombinaci s foťákem. Osobně mi přijdou trošku nepřirozený ty kola, asi bych je příště fouknu matnou, přijdou mi moc lesklý, tedy na můj vkus.

Z hlavy si nejsem jist těmi závěsníky, ty bych spíše očekával na A-2 a nebo dvousitzů. No, ale zase když je mohl mít Rudi Sinner na svojí A-1 a ještě na ně zavěsit raketnice, tak vlastně proč ne :mrgreen:

Jen tak dál a budu se těšit na další tvůj kousek.
I'm your curse!
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1830
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Messerschmitt Me262 A-1a Tamiya 1:48

Příspěvek od Mattyfu »

Luboš Pavel píše:Neboj fotky vyladíš, s tím bojujeme asi všichni ;) ale zase čím lepší fotky se ti podaří nafotit, tím lépe lynčovat :lol:

Jinak vlaštovka mi přijde gut.

Na fotkách jsem žádné extremní modelářské nedostatky nenašel, snad jen mi možná přijde, ža jsi na spodku trupu za kabinou mohl protáhnout po vybroušení spoje trošku rytí. Na jedné straně mi přijde opticky mělčí a nebo to dělá wash ve spárách v kombinaci s foťákem. Osobně mi přijdou trošku nepřirozený ty kola, asi bych je příště fouknu matnou, přijdou mi moc lesklý, tedy na můj vkus.

Z hlavy si nejsem jist těmi závěsníky, ty bych spíše očekával na A-2 a nebo dvousitzů. No, ale zase když je mohl mít Rudi Sinner na svojí A-1 a ještě na ně zavěsit raketnice, tak vlastně proč ne :mrgreen:

Jen tak dál a budu se těšit na další tvůj kousek.
Dík za názor,co se týká raket a těch závěsníků,tak to mě už upozornili pánové na MF,že tam nemají být,během stavby se vloudila moje nepřesnost,no co už.Kola jsou v matné xf69 a středy xf1,v reálu to tak lesklý není.Toho washe tam mohlo být víc,to máš pravdu. :)
Další kousek nevím co bude,mám nachystanýho Hellcata a P39 od Edů,ale nevím do čeho říznout. :?
Whattyfu, Martin Whattyfu
Odpovědět

Zpět na „Letadla“