Mr. Mark Softer

Odpovědět
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3071
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Mr. Mark Softer

Příspěvek od mess »

Caute,
jak jste uz asi skoro vsichni (casto bolestive) pochopili, nove Mr. Mark Softer Neo se hodi tak maximalne do popelnice. Puvodnimu softeru nesaha vubec nikam, protoze na nej dekaly nereaguji vubec.
Prednedavnem jsem zjistil, ze nejaky zbytky puvodniho Mr. Mark Softeru maji jeste na obchod.valka.cz, pridavam odkaz. Nevahejte, ted, kdyz pisu ten post, maji jeste 18ks.
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1819
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Mr. Mark Softer

Příspěvek od Mattyfu »

mess píše:Caute,
jak jste uz asi skoro vsichni (casto bolestive) pochopili, nove Mr. Mark Softer Neo se hodi tak maximalne do popelnice. Puvodnimu softeru nesaha vubec nikam, protoze na nej dekaly nereaguji vubec.
Prednedavnem jsem zjistil, ze nejaky zbytky puvodniho Mr. Mark Softeru maji jeste na obchod.valka.cz, pridavam odkaz. Nevahejte, ted, kdyz pisu ten post, maji jeste 18ks.
M.
Tak já jsem zkusil ten slavný NEO použít pod obtiskem a celkem to šlo,ale jak píšeš na obtisku totální shit. ;)
Whattyfu, Martin Whattyfu
Tomáš Pelej
Příspěvky: 1573
Registrován: 19 kvě 2014, 10:59

Re: Mr. Mark Softer

Příspěvek od Tomáš Pelej »

Díly za link a upozornění. Hned to jdu objednat. Snad nebudu rok čekat než to pošlou :lol: :lol:
Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: Mr. Mark Softer

Příspěvek od Martin1762 »

....si objevil Ameriku, taky mám ty staré vody a v pohodě (myslím skladem) :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Postupy“