INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Skupinová stavba A-4 Skyhawk, duben 2013 - únor 2014
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Kluci, nevíte, jestli někdo nestavěl Malajce nebo Indonésana? Byli by to totiž asi jediní dva vojenští uživatelé, kteří by nám na SIGu chyběli (se všemi v Challenge počítám vč. Kuvajťana 8-) ). Kdyby měl někdo chuť do stavby, tak jsou to celkem zajímaví exoti...
Přílohy
inds1.jpg
inds2.jpg
malaj1.jpg
malaj2.jpg
malaj3.jpg
US NAVY forever!
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Tak jsem dnes překontroloval pantheří doupě, kde se koná patlák, a i tam bylo několik Skyhawků na stole. No jen houšť...
US NAVY forever!
Horac
Příspěvky: 46
Registrován: 13 kvě 2012, 20:23

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Horac »

Tomáš Macourek píše:Kluci, nevíte, jestli někdo nestavěl Malajce nebo Indonésana? Byli by to totiž asi jediní dva vojenští uživatelé, kteří by nám na SIGu chyběli (se všemi v Challenge počítám vč. Kuvajťana 8-) ). Kdyby měl někdo chuť do stavby, tak jsou to celkem zajímaví exoti...
Ty by se mi ohromně líbily jeden jak druhej... Ale na oba jsem viděl dekle jen na čtvrtky...
David Paseka
Příspěvky: 47
Registrován: 05 srp 2013, 12:31
Bydliště: Jaroměř

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od David Paseka »

Ahoj!
Jsem zde na fóru nový tak mi chvilku trvalo než jsem se rozkoukal. Měl bych doma TA-4 od Classic Airframes 1/48 a už delší dobu kolem toho modelu chodím. Tak jsem si říkal, že tohle by mohla být motivace to konečně spáchat. Chtěl bych mašinu v barvách IAF. Ve stavebnici mám jednu TA-4H s číslem 145. Jen k tomu nemám žádnou fotku. Nemá případně někdo něco?
Přílohy
PICT0840.JPG
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Díky, že jsi se přidal! Jelikož stavím USN, tak bohužel nic asi mít nebudu, ale nějací pejzologové tady jsou ;)
US NAVY forever!
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Né že bych chtěl některé honit do práce, ale pomalu se blíží zima (nejen ta plastiková) a bylo by prima vytáhnout krabice ze skříní, oprášit a stavět ;)
US NAVY forever!
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1830
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Mattyfu »

Tomáš Macourek píše:Né že bych chtěl některé honit do práce, ale pomalu se blíží zima (nejen ta plastiková) a bylo by prima vytáhnout krabice ze skříní, oprášit a stavět ;)
A já bych tak nějakýho Skyhawka postavil :( ;)
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
Pajki
Příspěvky: 723
Registrován: 07 lis 2013, 14:05
Bydliště: Stropkov - Slovenska republika

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Pajki »

Vadilo by panstvu , ak by som sa chcel pripojit ??? Dolpredu sa priznavam , ze k sikovnosti tunajsich mam velmi daleko , ale mozem pobavit svojim amaterizmom tu pritomnych . ...navyse nesplnam jednu podmienku ...a to ucast na sutazi . Ak by mi bolo dovalene ( Skyhawkov mam niekolko ) skusil by som ciernu sedmicku od ciernych oveciek VMA -214 . Stavebnica je starucka ESCI A-4M ( uz to mam rozostavane , no skorej rozbabrane ) ...nieco taketo...
214a4ecolorechelon.jpg

ak nie , tak sa budem nadalej kochat Vasimi stavbami...Michal
Ohen nemozno zabalit do papiera ...
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od mess »

Naprosto nadbytecna otazka, zaloz si chlivek, Macos te prihodi do seznamu ;)

M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Pajki píše:Vadilo by panstvu , ak by som sa chcel pripojit ??? Dolpredu sa priznavam , ze k sikovnosti tunajsich mam velmi daleko , ale mozem pobavit svojim amaterizmom tu pritomnych . ...navyse nesplnam jednu podmienku ...a to ucast na sutazi . Ak by mi bolo dovalene ( Skyhawkov mam niekolko ) skusil by som ciernu sedmicku od ciernych oveciek VMA -214 . Stavebnica je starucka ESCI A-4M ( uz to mam rozostavane , no skorej rozbabrane ) ...nieco taketo...
214a4ecolorechelon.jpg

ak nie , tak sa budem nadalej kochat Vasimi stavbami...Michal
No jistě, přidej se, účast v Challenge není podmíněna účastí na SIGu na Proseku. Zatím tady všechny bavím amatérismem já, tak mi tady nemude smutno. Lidi jsou tu ale vlídní a kamenem do hlavy jsem ještě nedostal a přemíru posměchu jsem také ještě neutrpěl. Takže se těším, že to tady oživí barevnej mariňák. Hurá do stavby a držím pěsti!

P.S. Už jsi na seznamu a doufám, že je to čtvrtka, snad jsem to správně odhadl. A díky, že jsi se přidal!
US NAVY forever!
Odpovědět

Zpět na „Skyhawk Challenge 2013-2014“