Modelářská výstava Kladno

martinsticky
Příspěvky: 84
Registrován: 01 dub 2013, 17:09
Bydliště: kladno

Re: Modelářská výstava Kladno

Příspěvek od martinsticky »

a že by dali nějaké to foto ;) a kdo co a jak nějaký výsledky , nic žádný info asi to držej v tajnosti :lol: ;)
Uživatelský avatar
travis
Příspěvky: 249
Registrován: 18 dub 2012, 19:49

Re: Modelářská výstava Kladno

Příspěvek od travis »

Trošičku mi to připadá jako akce já bráchovi, brácha mě a zaplatí to ti troubové, co vystavují a zaplatí 250,- Kč.
Jinak mne strašně moc v sekci na prodej pobavil B2za cenu 2600,- a BOne za 2400,-, v pětatřicetinové technice se nevyznám, ale ceny asi také povedené.
Obecně celá úroveň stránek je asi vypovídající o všem :D :D :D
Uživatelský avatar
Petr Ladman
Příspěvky: 16
Registrován: 08 črc 2014, 13:10
Bydliště: Kladno

Re: Modelářská výstava Kladno

Příspěvek od Petr Ladman »

travis píše:Trošičku mi to připadá jako akce já bráchovi, brácha mě a zaplatí to ti troubové, co vystavují a zaplatí 250,- Kč.
Jinak mne strašně moc v sekci na prodej pobavil B2za cenu 2600,- a BOne za 2400,-, v pětatřicetinové technice se nevyznám, ale ceny asi také povedené.
Obecně celá úroveň stránek je asi vypovídající o všem :D :D :D
A to ještě nevíš,že jednoho z členů vedení ,,klubu" sháněli asi před rokem na MF skrz zaplacené,ale nerealizoivané dodávky modelů......
Jsem modelář samouk,patlal, stavím Osu 1939-45 ve čtvrtce, hlavně východní frontu
martinsticky
Příspěvky: 84
Registrován: 01 dub 2013, 17:09
Bydliště: kladno

Re: Modelářská výstava Kladno

Příspěvek od martinsticky »

pár fotek z velkolepé kladenské výstavy 8-) http://kladensky.denik.cz/galerie/model ... mm=5704055
Uživatelský avatar
travis
Příspěvky: 249
Registrován: 18 dub 2012, 19:49

Re: Modelářská výstava Kladno

Příspěvek od travis »

Petr Ladman píše:
travis píše:Trošičku mi to připadá jako akce já bráchovi, brácha mě a zaplatí to ti troubové, co vystavují a zaplatí 250,- Kč.
Jinak mne strašně moc v sekci na prodej pobavil B2za cenu 2600,- a BOne za 2400,-, v pětatřicetinové technice se nevyznám, ale ceny asi také povedené.
Obecně celá úroveň stránek je asi vypovídající o všem :D :D :D
A to ještě nevíš,že jednoho z členů vedení ,,klubu" sháněli asi před rokem na MF skrz zaplacené,ale nerealizoivané dodávky modelů......
Tak nějak mi to docela slušně zapadá do celkového obrazu :D :D :D ,každopádně stránky si dám do oblíbených. Není nad to se občas pořádně zasmát. Zvláště vzkazovník by mohla být povedená taškařice.
Odpovědět

Zpět na „2014“