VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od tomáš studený »

Nazdar lidi, tak nás čeká již 10.letní setkání ve Vyškově.
Pár organizačních věcí: Dovoluji si Vás pozvat na X. ročník modelářského setkání s modely, při lahodném moku, dobrůtkách z udírny a jiných pochutinách. Toto setkání se koná 12. července 2014 od 9 hod v areálu muzea LHS Vyškov. Jeho pořadatelem je nadace LHS Vyškov, HKPM Prostějov. Pro ty kteří neměli tu čest zúčastnit se minulých ročníků stručně aby bylo jasné vo co go: Jedná se o příjemně strávený den v prostorách muzea - nejedná se o klasickou soutěž ale spíše o hec setkání. Podmínkou účasti je přivézt s sebou alespoň jeden model. Tyto modely bude hodnotit komise zástupců LHS Vyškov. Hodnotí se líbí- nelíbí. Absolutní vítěz se stává majitelem opravdového křídla z MiGu-23 které věnovala nadace LHS Vyškov. Má to ale háček: tohle křídlo se stává jeho majetkem pouze v případě že jej sám vlastní silou odnese z areálu muzea. V případě nezdaru má tu čest zanechat na něm svůj autogram (odnést se to ještě nikomu nepodařilo tak to berte jako výzvu a poctivě trénujte). Startovné činí 40 kč za model(při vyšším počtu modelů se platí pouze za dva), toto startovné zůstává nadaci na provoz muzea.Takže se nestydte a dovezte toho co nejvíce a podpořte dobrou věc. Předem díky.

Pro letošní ročník jsou vyhlášeny kategorie: letadla, bojová technika a ostatní(sem spadají auta, lodě, figurky atd) a to pro žáky a seniory.

Občerstvení je zajištěno, guláš letos nebude, ale kluci slíbili že by mělo být v udírně dostatek cigárka a klobásek, tradiční bramboráčky a steačíky také. Je slíbeno i malé překvápko, tak doufáme že to klapne. Pivo i nealko bude, pokud nechcete lemtat pivo z kelímků tak půllitry sebou
Nocleh zajištěn formou: Stan, karimatku a spacák s sebou.Prosím Vás letos nebude možné nocovat ve vybraných letounech jako v předešlých ročnících, tak opravdu stany sebou.
VEVERKA bude letos trošku jiná než na předchozích ročnících. Bude k dispozici pouze jeden z exponátů a to po celou dobu konání akce. Který to bude zatím ještě není jasné, ale dáme zavčasu vědět.
Novinky budu průběžně doplňovat.
Tak si prosím poznamenejte že 12. červenca ve Veškově v mozeo na křédle nashledanó. :wave: :wave: :wave: :wave:
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od herr66 »

Kdyz jsem nemohl dorazit na Velikonocni Prostejov, pokusim se prijet sem, uvidim, jak budu stihat....
Jarda Špaček
Příspěvky: 203
Registrován: 29 črc 2012, 08:14
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od Jarda Špaček »

herr66 píše:Kdyz jsem nemohl dorazit na Velikonocni Prostejov, pokusim se prijet sem, uvidim, jak budu stihat....
Já bohužel letos nebudu... Pokud nebudu ve službě, budu tu mít návštěvu z Holandska... Tak to někdy holt vyjde....
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od tomáš studený »

Křédlo za dveřma , tož nejaky te novinke. :lol:
Veverkovat se bude na 100% MiG-15
Ohledně obžerstvení je změna, pánové Gulášek BUDE. Mělo být sice jako překvapení menší prasátko ale hlavní sviňař je v tom termínu někde jinde, tak se bude vařit gulage v polní kuchyni.(letos bude hlídanej aby se nic nepo.....)
A jelikož je opakování matka moudrosti tak připomínám KRÝGLE SEBOU JINAK LEMTÁTE BERNARDÍ 11° A SVIJANY Z KELÍMKŮ :grin: :grin: :grin:
A samozřejmě modely sebou také.
Jak budu vědět něco nového tak to budu hlásit.
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Náčelníku ty tvoje oznamovací texty jsou naprosto super. Na tuto akci se už chystáme hodně dlouho, tak letos to snad vyjde a konečně dorazíme. Takže v sobotu zdar.
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od tomáš studený »

Tak už zítra, počasí jsme objednali lepší než vloni, takže by neměl být takovej pařák. Tak jeďte všichni opatrně ať se zítra setkáme.Těšíme se na Vás.
A jelikož je opakování matka moudrosti tak připomínám KRÝGLE SEBOU JINAK LEMTÁTE BERNARDÍ 11° A SVIJANY Z KELÍMKŮ :grin: :grin: :grin:
A samozřejmě modely sebou také.
Parkování účastníků je přímo v areálu muzea, jako posledně.
Jo a pro drivery plechovéch ořu bude silně nealkoholické BIRELL a jiné lihuprosté patoky třeba točená KOFOLA , mineralwaser atd. Kafe samozřejmě taky jak turek tak nescafé.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od RomanD »

Děkuji všem organizátorům za krásně prožitou sobotu v krásném prostředí areálu muzea LHS Vyškov. Skvělá akce v přátelské atmosféře se spoustou báječných lidí. I to počasí vám vyšlo na jedničku. Ještě jednou dík. :thumbup: :clap: :clap: :clap: :wave:
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od herr66 »

Super akce, diky organizatorum jsem si prohledl pekne exponaty muzea, modely, pokecal s hromadou znamych a dal si dobry stejk 8-)
Jeste jednou dik a doufam, ze se za rok zase uvidime!
Lonestar
Příspěvky: 143
Registrován: 08 pro 2012, 20:56
Bydliště: Botenwald bei Stauding

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od Lonestar »

herr66 píše:Super akce, diky organizatorum jsem si prohledl pekne exponaty muzea, modely, pokecal s hromadou znamych a dal si dobry stejk 8-)
Jeste jednou dik a doufam, ze se za rok zase uvidime!
kdy sis stihl pokecat - co jsem tě viděl, tak jsi většinu prodřímal :D
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VEŠKOVSKY KŘÉDLO- X.ročník 12.července 2014

Příspěvek od herr66 »

Lonestar píše:
herr66 píše:Super akce, diky organizatorum jsem si prohledl pekne exponaty muzea, modely, pokecal s hromadou znamych a dal si dobry stejk 8-)
Jeste jednou dik a doufam, ze se za rok zase uvidime!
kdy sis stihl pokecat - co jsem tě viděl, tak jsi většinu prodřímal :D
Jak ty to muzes vedet? Celou dobu jsem te videl jak zdatne upijis z pulitru pivo :lol:
Ale je pravdou, ze zmozen polednim horkem a stejkem jsem si ve stinu hodil dvacet ;)
Odpovědět

Zpět na „2014“