Mig-25

Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: Mig-25

Příspěvek od Martin1762 »

Marťas půjdu asi do PDS. Ty sacáky mě děsí, jsou velké a asi moc práce :D Je smutné, když už vyrábí modely, které na trhu chybí, tak je šiděj kvalitou provedení. To je škoda, ale když lepší výrobci nechtějí slyšet na ruské , francouzské mašiny, tak aspoň že někdo. Ještě do něj nejdu, potřebuji doladit kryty podv. šachet, trysku mám připravenou, resp. lamely, vnitřek mě fakt nebere, takže postačí za stavebnice. Nevím, přijdou mi v pohodě na dýlku, R- verze měly delší lamely trysky. Můj názor :) ve stavebnici jsou díly i na R-verze, jen chybí ta tryska a jinej čumák. No a že jich bylo :)
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Mig-25

Příspěvek od mess »

Ta tryska je tam prave pro ty pozdejsi verze, on to ten manik ma na tom odkazu zadokumentovany i fotkama. Ale treba nekdo udela opravu ;)
Jeste jedna pro zajimavost : http://www.britmodeller.com/forums/inde ... rrections/
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2849
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mig-25

Příspěvek od Madmessy »

Slušný,to někdy použiju místo plánku :D :D :D
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: Mig-25

Příspěvek od Martin1762 »

no koukal jsem na ty odkazy, je to mazec, posraná stavebnice :lol: :lol: :lol: no nesmí se to tak prožívat, nebo bych na další vydání tohoto modelu čekal dalších 20let :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Mig-25

Příspěvek od mess »

Ja si pockam na ty trysky, tamtamy donesly, ze by mely brzy byt. A nevim, co s tim posezem, prijde mi jednodussi ubrat na nohach zvrchu, nez to kudlat ve zlomu.
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: Mig-25

Příspěvek od Martin1762 »

tak daleko jsem to nezkoumal, ještě mě odradíš a nebudu to stavět vůbec :D
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Mig-25

Příspěvek od mess »

Hele, vetsina tech veci je relativne jednoduse resitelna. Ja bych to nevzdaval, navic znam jednoho modelare (dokonce pusobi tady na foru), co chodi po soutezich s vlajeckama WTF :)
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Odpovědět

Zpět na „Letadla“