F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Odpovědět
jardakotrba
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2013, 22:52

F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od jardakotrba »

Chtěl jsem se zeptat, jestli půjdou do Hasegawy 1/72 naroubovat trysky od Airesu která jsou určené pro Fujimi, trysky přímo na Hasegawu zřejmě nedělají.
Dále jsem našel pěkné sedačky Qickboost a Eduardí velkou sadu + čechla a masky.
Od Hasegawy zbraňové sety na Mk.82 a rakety.

Jsou ještě nějaké jiné věci?

Díky
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3081
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od mess »

Tohle budou tusit nejspis Tomas Macourku nebo Vladik Seidlu, oba se tu relativne casto vyskytuji, takze odpoved bude nejspis brzo ;)

M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Trysky na gawu u Airesů nemaj a sám jsem ty pro Fujimi naroubovat nezkoušel. Na F-4B/N jsou ještě od True Details odlévaná kola (72007). Airvawes dělá takovou přiblblou sadu na kabinu (AEC72023) a pak takovou menší sadičku na sklopená křídla (AEC72213).

Nevím, co budeš stavět za stroj, jestli USMC nebo USN, pokud USN tak výzbroj v namu z drtivé většiny pouze air-to-air.
US NAVY forever!
jardakotrba
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2013, 22:52

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od jardakotrba »

Budu dělat klasiku VF-111 - Mk.82 Sidewinder a Sparow dle fotky.
Zajímalo by mě, jestli je ta sestava finální nebo jestli je to foceno během navěšování a ten druhej sidewinder, který chybí, není ještě podvěšen.
Ještě ohledně sedaček - našel jsem od Quickboostu sedačky s pásama, od Wolfpacku taktéž. Ale raději bych odlévaný základ, a pásy z leptu - Aires jich takhle dělá hodně, ale ne na F-4 nebo jsem špatně hledal?

Pak si chci koupit ještě sady od Gawy s výzbrojí:

Hasegawa X72-03 US aircraft weapons III
http://www.super-hobby.com/products/US- ... s-III.html

Hasegawa X72-01 US Aircraft weapons I
http://www.super-hobby.com/products/US- ... ons-I.html

Použiju pouze Mk.82 a rakety, kdyby měl někdo zájem o zbytek, tak to prodám dál. Eventuelně kdyby měl někdo navíc věci, které potřebuji.

Dělám čtvrtky, tohle byl dárek a dárky naprodávám, nakonec je to pěkný model.

A ještě jedna věc, náhodou v rezinu se ty zbraně asi nedělají že?
Přílohy
fantom.jpg
tomáš studený
Příspěvky: 3229
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od tomáš studený »

Ten druhej Sidewinder tam není proto, protože by nebyl kam navěsit. Zavazí tam Mk.82. To byla běžná kombinace, že se navěšovalo na TER 2x Mk.82 a k tomu jeden Sidewinder. Nebo na TER 3x Mk.82 a potom bez Sidewinderu.
K sedačkám - já raději volím ty s nalitými pásy, mě ty leptaný nějak nejdou pod vousy-ale to je věcí každého soudruha.
jardakotrba
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2013, 22:52

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od jardakotrba »

zajímavé info, a Sparow se použivali pouze na zadku? Nabo tam nebyly vůbec?
tomáš studený
Příspěvky: 3229
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od tomáš studený »

V téhle konfiguraci co je na fotce by měly být pouze vzadu, ještě by tam měla, vlastně mohla být nějaká rušička ALQ místo předního levého Sparrowu. Tohle je konfigurace proti pozemním cílům a rakety byly v podstatě na obranu. Na klasický dogfight se věšelo 4x Sidewinder a 4x Sparrow.
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od Tomáš Macourek »

jardakotrba píše:...Ještě ohledně sedaček - našel jsem od Quickboostu sedačky s pásama, od Wolfpacku taktéž. Ale raději bych odlévaný základ, a pásy z leptu - Aires jich takhle dělá hodně, ale ne na F-4 nebo jsem špatně hledal? ... A ještě jedna věc, náhodou v rezinu se ty zbraně asi nedělají že?
Sedačky jsou jen s pásy, mně osobně nevadí, spíš naopak. O resinových bombách a raketách nevím, ve dvaasedmě určitě ne.
US NAVY forever!
skka
Příspěvky: 201
Registrován: 12 dub 2012, 20:00

Re: F-4B/N Hasegawa doplňky 1/72

Příspěvek od skka »

Nejlepší výzbrojní sety pro Phantoma od Hasegawy jsou Crusader a Hornet od Academy :)

Jako, fakt... :D

A ještě: http://www.hannants.co.uk/product/AIRE7118 , i když nevím, jestli to není jenom popletený popis.
Odpovědět

Zpět na „Letadla“