Bocni vitr na letisti v Birminghamu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tango
Příspěvky: 54
Registrován: 18 čer 2013, 21:12
Bydliště: Liberec

Re: Bocni vitr na letisti v Birminghamu

Příspěvek od Tango »

Hmm, moc hezký záběry. Já tam letěl loni na konci října (asi tři dni po vichřici se záplavama v UK), ale takhle silný boční vítr tam zdaleka nebyl. Nic to ovšem nemění na tom, že jsme v cca 400m přerušovali finále a před dalším přiblížením 20 minut kroužili na B'hamem.
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni vitr na letisti v Birminghamu

Příspěvek od herr66 »

Aha, tekze z finale udelali semi-finale ;)
Uživatelský avatar
Tango
Příspěvky: 54
Registrován: 18 čer 2013, 21:12
Bydliště: Liberec

Re: Bocni vitr na letisti v Birminghamu

Příspěvek od Tango »

Jo, semi-finále :-D A kvůli tomuhle semi-finále jsem nestihnul naplánovaný vlak do Shrewsbury, naštěstí další jel za hoďku a půl.
Ale aspoň jsem se dostatečně vynadíval na fabriku Land Rover, která je skoro hned vedle letiště :-)

Nicméně "krásnej" boční vítr jsem jednou zažil na lince do Brusele, to bylo někdy v druhé polovině 90. let. Ten let pro mě ale byl nejzajímavější tím, že místo pravidelného 737-500 zaskakoval Tu-134, bylo to asi 2 měsíce před jejich vyřazením. V Zaventemu jsme lítali skoro přes celou šířku rwy. Druhý den mi pak belgický kolega ukazoval místní noviny, že ten vítr převrátil i lokomotivu na kolejích. Moc příjemný pocit to nebyl.
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2848
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Bocni vitr na letisti v Birminghamu

Příspěvek od Madmessy »

Copak boční vítr,ale když vám z rozmaru černýho bubáka nepovolí 1,5 hodiny vzlet,protože na palubě je přítelkyně toho dotyčného,co potřebuje stihnout Iberii do Madridu a on je jiného názoru,to je větší sranda...Pak to jeden chudák nevydržel,že se bojí-bo byla bouřka a pršelo..To byl oficiální důvod...Bohužel pro ně,bouřky tu jsou za 20 minut pryč..Jinak v Port "Hardcore" v Nigérii to řeší viz obrázek :D :D
Přílohy
P4080618.JPG
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Odpovědět

Zpět na „Letadla“