3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Skupinová stavba věnovaná typu MiG-21 libovolného měřítka, verze i markingu. Konec Prosek 2015
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Petr.bce píše:Zdar Zdenále,

máš to pěkně rozpracované :thumbup: . Hlavně jestli manželka nežárlila, když jsi píchal ty jednadváci :lol:
Zdar , ani nežárlila bylo to v pohodě. Jinak díky moc.
Naposledy upravil(a) Zdeněk Frumolt dne 30 říj 2014, 19:39, celkem upraveno 1 x.
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Aby jste neřekli že se poflakuju, tak se teda nepoflakuju a pilně pracuju co mi čas umožní. Musím ale říct že jsem ještě žádnou stavebnici od Edu nestavěl, a toto teda sedí perfektně a stavbu si užívám. Byl jsem s toho vcelku překvapený, jen to rytí je teda hodně mělké a to je škoda. Brasiny jak pit tak šachty to sedí naprosto luxusně, bez úprav a ztenčování dílů atd. Prostě super. Uvidíme jak to půjde dál, tady je postupný postup :) .
Přílohy
1.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
2.jpg
8.jpg
10.jpg
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od sobi »

Pekna seriovka!
Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Petr.bce »

Jenom mlsej, máš to pěkně rozjetý :thumbup: . Když vím, co tě čeká za super modely doma, tak to budeš potřebovat :lol:
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Děkuji chlapci, Petře já mlsám jak to jde, doma mě čekají samé pěkné kousky,ale..... (ale pozor, mám zálusk na stříbrné šípy a ty půjdou snad ještě líp 8-) tak snad to dopadne ) Mám ale na vás pánové dotaz? může být otevřený brzdící štít pouze zadní část (za podvozkovýma šachtama)? Nějak jsem to neurejdoval a zapoměl jsem na to vykostit díry na přední brzdící štíty. Tak bych chtěl otevřít aspoň zadní část a nevím. Poradí mě prosím někdo? Děkuji všem za info.
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1825
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Mattyfu »

Pěkná práce Zdendo,a já si myslel že když budu mít 3 Biska tak budu divnej. :D
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od sobi »

Zdeněk Frumolt píše:Mám ale na vás pánové dotaz? může být otevřený brzdící štít pouze zadní část (za podvozkovýma šachtama)? Nějak jsem to neurejdoval a zapoměl jsem na to vykostit díry na přední brzdící štíty. Tak bych chtěl otevřít aspoň zadní část a nevím. Poradí mě prosím někdo? Děkuji všem za info.
jj, v pohode, neni to sice casto videt, ale jde to - viz dole
Přílohy
stity.jpg
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Chlapi díky moc za povzbuzení a Sobi díky za obrázek. Mattyfu vůbec se mi nezdá, že by jsi byl divnej se třema Biskama. Když se to líbí tak proč ne. Já mám v plánu časem dělat všechny verze MiGu-21, bo to je super mašina.
Mám teď ale nějakej útlum, nevím proč, ale budu se muset zrichtovat a nasadit zas nějaké to tempo. Mám tady toho nějak moc.
Ještě jednou díky.
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od mess »

Hele, Zdendo, sachty prednich brzdicaku se lepi zvenku, takze to jeste nemusi byt ztraceny ;)
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: 3X MiG-21 MF, Eduard 1/48 + doplňky Eduard.

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

mess píše:Hele, Zdendo, sachty prednich brzdicaku se lepi zvenku, takze to jeste nemusi byt ztraceny ;)
M.
Jaj, tak na to se podívám, já měl zato že plánek říkal lepit zevnitř. Budu tě věřit, protože se stavěním MiGů máš větší zkušenost. Každopádně jsi mě potěšil a asi ještě zaříznu ;) . Super.
Díky
Odpovědět

Zpět na „MiG-21“