MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Skupinová stavba věnovaná typu MiG-21 libovolného měřítka, verze i markingu. Konec Prosek 2015
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Jelikož se to tady pěkně rozjelo, tak si založím taky chlíveček. Stavebnice Eda, Brassin pit, tryska, kola, Quickboost kanon a nasávače. Kamo Severovietnamčík 5121.
Fotit zatím není co, přepíchával jsem nýty na trupu a protahoval rytí, mám hotovou a usazenou trysku, začínám si hrát s pitem.Prozatím jsem nadšenej, jak to jde krásně do sebe. Jednu fotečku aby se neřeklo že nic nedělám.
Přílohy
MIG21_MF_so_5121.JPG
poskládáno na sucho
poskládáno na sucho
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Tak i u mě malinkej posun vpřed.Nabarvenej pit, šachty, kužel. Protažený rytí na spodku křídel, propíchány nýty( kua tak jsem si nezapíchal za celý svůj život a to mě ještě čeká vrch :lol: :lol: :lol: ) Nalepený krovky, nechám proschnout a budu pokračovat.Zatím to do sebe všechno perfektně pasuje. Nebýt toho píchání tak jsem mnohem dál. No na PFMku je to prý lepší tak uvidím.
Přílohy
Img_7111.jpg
Img_7112.jpg
Img_7113.jpg
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Kurňa Tome ty jedeš jak drak. Marking jsi vybral parádní, rákosníky já můžu takže paráda. S tím pícháním ti věřím že je to mazec já na pětadvacítce jsem taky píchal všechno jak vo život. Je to vopruz, ale výsledek určitě bude stát za to.Stavba je zatím parádní, tady budu nakukovat a stále přemýšlím jestli se sem taky nepřihlásit s MiGem mám dva kousky MF tak jsem si říkal že po té 25 ce bych si rád dal nějakou odpočinkovou stavbu. Tak že stavěj ať můžu opisovat.
Stavba super a pit taky vypadá špica.
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Díky patláku mám MFko podstatně v hrubé stavbě hotový, ještě zbývá dolepit pitotku, aerodynamické plůtky na křídle plus pár prkotin a půjde do surfu.
Přílohy
Img_7225.jpg
Vláďa Műller
Příspěvky: 110
Registrován: 17 dub 2012, 18:58
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Vláďa Műller »

Model je pěkný, rychlá stavba, ale co mě fakt dostalo do kolen jsou ty vaše komentáře o píchání :lol: :lol: :lol:
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Vláďa Műller píše:Model je pěkný, rychlá stavba, ale co mě fakt dostalo do kolen jsou ty vaše komentáře o píchání :lol: :lol: :lol:
No jo kdo nepíchal jednadvacítku jakoby nepíchal. :lol: :lol:
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Ahoj Tome- velký náčelníku, chci se tě prosím pěkně zeptat jak sedí brasinové kokpit do modelu? Musí se někde něco brousit, ztenčovat atd?.. Chystám se teď na tři kousky MiGů a chci do toho nasypat nějaké Brasiny pit a šachty , tak se ptám na co se mám připravit.
A teď budu píchat tři jednadvacítky najednou, ale mám strach aby mě nestrhaly. :?

Jo a jinak tvoje stavba je jak jinak než opět parádní no a Severní Vietnam - není co dodat. Super.
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3071
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od mess »

Zdar, dovolim si za Toma - daval jsem kokpity SMT, PFM a R a vsechny mi sedly prakticky bez uprav. Sasa Uhlik mel problemy s vytrhanou formou a tim se zalitejma caplikama, takze se mu blbe osazovaly lepty, kazdopadne zastavba jako takova je easy.
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Přesně jak píše Mess s pitem nebyl problém. ;)
A jinak Ti přeju Zdenále veselé píchání :lol: :lol: :lol:
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Chlapi díky moc za objasnění situace. Jo jak se vytrhá forma, stojí to za prd. Tak to jsem rád že tam ty úpravy nejsou je to vopruz a nebaví mě to :) . No a jestli se tady bude dát do skupinovky ještě tak za měsíc přihlásit tak se už dopředu hlásím se třemi kouskami :) .
Tak chlapi ještě jednou díky za info
Odpovědět

Zpět na „MiG-21“