MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Skupinová stavba věnovaná typu MiG-21 libovolného měřítka, verze i markingu. Konec Prosek 2015
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2843
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Madmessy »

Pěknej žeh :D
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Ó Tomíku, ty jsi čaroděj. Ta tryska vypadá náramně.
Jan Kotas
Příspěvky: 705
Registrován: 13 dub 2012, 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Jan Kotas »

tomáš studený píše:Díkes Koty, díky tvýmu Migu jsem se nakopnul ;)
Pokus o odlišení panelů, na fotkách to moc není poznat ale je tam. Nedokážu to vyfotit. Nechtěl jsem to dělat podle fotky jak je na památníku, to už je moc jetý :lol:
Aspoň někoho jsem nakopnul:roll:
Martin Janoušek
Příspěvky: 32
Registrován: 17 led 2015, 14:33

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Martin Janoušek »

Včera jsem opět po delší době kouknul na modeláře.org a tak mě zaujala tahle vietnamská MF, že jsem na to musel myslet celý zbytek dne a dokonce jsem se dnes i zaregistroval. :D
Pořád mi vrtalo hlavou, proč nemá tato MF z muzea zapisovač SARPP. A pak mi to došlo, protože má ocas z PFM. Tak Tome, pěkně stav dál, nedej se rušit, jen jsem se musel podělit s myšlenkou.
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od herr66 »

Ahoj Martine, vitej zde! Kdy se tady pridas se stavbou jedenadvacitky???
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3071
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od mess »

Zdar Martine, a doufam, ze mi nejaky ty 21ky prvezes do SIGu na PanthersCup ;)

M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Martin Janoušek
Příspěvky: 32
Registrován: 17 led 2015, 14:33

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Martin Janoušek »

herr66 píše:Ahoj Martine, vitej zde! Kdy se tady pridas se stavbou jedenadvacitky???
Nazdar kámo. Já asi zůstanu na modeforu. ;) Jenom občas kouknu, co hezkého lepíte.
mess píše:Zdar Martine, a doufam, ze mi nejaky ty 21ky prvezes do SIGu na PanthersCup ;)M.
Chtěl jsem vzít starou a doufám, že dorazím ty dvě další, ale zjistil jsem, že jsem si v termínu PanthersCupu zaplatil hory... Což mě štve, ani nevíte jak, jezdím tam rád.
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

:lol:
Martin Janoušek píše:Včera jsem opět po delší době kouknul na modeláře.org a tak mě zaujala tahle vietnamská MF, že jsem na to musel myslet celý zbytek dne a dokonce jsem se dnes i zaregistroval. :D
Pořád mi vrtalo hlavou, proč nemá tato MF z muzea zapisovač SARPP. A pak mi to došlo, protože má ocas z PFM. Tak Tome, pěkně stav dál, nedej se rušit, jen jsem se musel podělit s myšlenkou.
Martine je vidět že máš jednadvácy v malíčku. ;)
Tak malej pokrok vpřed. Pomalu začínám věřit že ta moje jednadváca je zakletá. Začal jsem deklovat a posledí dekál mi udělal pěknou paseku. Pod deklem se mi to pojebalo. Nevím čím to je, softer jsem dával jen na dekl ne pod. Myslel jsem že mě jebne :evil: :evil: :evil: :evil: . Ještě že to byl poslední dekl, být to první tak asi bylo pochuti. Nechám to proschnout a opravím. Naštěstí jsem v archivu našel čísla ze kterých to můžu poskládat. Ještě jsem začistil drobotinu abych ji mohl stříknout.
Přílohy
To je fakt na jebnutí
To je fakt na jebnutí
Jednadváca s těma nejsprávnějšíma znakama
Jednadváca s těma nejsprávnějšíma znakama
Img_8586.jpg
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Pěkně se tě to začíná rýsovat. S tím obtiskem je to fakt na jebex. Teď jsem taky dekaloval pětadvacítku a dával jsem obtisky od Begemotu a používal jsem vody od GSI. Uplně stejně se mě to zkrabatělo. Myslel jsem taky že to rošlapu. No co se dá dělat, máš prosím tě na to nějaký recepis jak tento nesnáz napravit? Díky za info.
Jinak Tome, MFka je moc pěkná.
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: MiG-21 MF- 5121 Severní Vietnam Eduard 1/48

Příspěvek od tomáš studený »

Proběhnul pokus o opravu, obroušení, surf a nástřik. Při tom jsem ještě stříknul šepleť.Předek nechám proschnout, jdu na popiskový vopruz :evil: :evil: :evil: :lol:
Přílohy
Img_8591.jpg
Img_8592.jpg
Img_8593.jpg
Img_8595.jpg
Odpovědět

Zpět na „MiG-21“