PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Martin1762 »

mess píše:Tak je to za nami.
Letosni rocnik nas velice potesil. Potesil nas zajmem vas, modelaru, a to jak poctem vystavovanych modelu, tak ucasti. Potesil nas kvalitou, v mnoha kategoriich vybrat bylo velmi nelehke. Navic pro hodne z nas akce splnila i ulohu setkani s prateli a znamymi.
Letos pribylo par novinek, zejmena vetsi podil SIGu, jejichz obsazeni take neudelalo ostudu - za to velky dik vsem jejich poradatelum i prispevatelum, nove rozmisteni prodejcu, do ktereho nas castecne donutila mensi prestavba budovy, stejne tak jako k netradicnimu vyhlaseni venku na vzduchu.
Ocenujeme veskere reakce, at kladne, tak kriticke, nebot si uvedomujeme, ze je stale co zlepsovat.
Co se obmeny vzduchu tyce, v okamziku, kdy jsme v hlavnich prostorach zaznamenali problem, zajistili jsme otevreni vsech oken, pro priste si urcite zaznamename, ze to mame provest hned na zacatku. S mestskou policii jsme situaci v prubehu akce konzultovali, jako vzdy jsme predem zadali o schovivavost, kde se nam snazili vyjit vstric, bohuzel ve chvili, kdy dojde k oznameni, oni musi konat. Dle informaci nekterych postizenych se hlidky chovaly velice vstricne, takze doufame, ze tento neprijemny zazitek nebude dominovat vzpominkam na letosni rocnik.
Za poradajici KPM Prosek Panthers bych chtel uprime podekovat vsem, kteri svou ucasti napomohli atmosfere akce. Budeme doufat, ze se vam u nas libilo a ze nam zachovate svou prizen.
M.

...jj, celej den parkovala auta v pohodě a před 14h nějaký zoufalec rozdával lístky. Jestliže vědí o této akci, která je každý rok a je nahlášená, tak by měli být tolerantní vůči řidičům v tomto místě. Nikdo tam neparkoval, tak aby neprojelo auto! Ať jde MP do prdele!!!
Tomáš Pelej
Příspěvky: 1573
Registrován: 19 kvě 2014, 10:59

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Tomáš Pelej »

Na MP bych vinu neházel, už se to rozebíralo na MF. Bylo to na udání a tak museli jednat...já osobně jsem zaparkoval před školou, vyložil modely a pak přeparkoval
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3071
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od mess »

MP se v ramci moznosti zachovala maximalne vstricne. Museli konat, protoze probehl bonz. Co jsem slysel, pokuty byly na urovni standardniho parkovnyho nebo dokonce domluvou.
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Martin1762
Příspěvky: 1216
Registrován: 07 kvě 2012, 09:04

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Martin1762 »

....no, pokud mají nahlášenou akci, tak se dá i dle toho zařídit! A je jedno, zda pak nějaký debil volá či nevolá! Slyšel jsem , že se snažili být o.k. , ale i tak.... nešlo o normální den. Jinak pokud někdo parkoval , jako k.... a ostatní nemohli projet, tak to beru, to je jiná. Spíš píši o řidičích, kteří normálně zaparkovali. Toť vše. Jinak akci chválím a příští rok jsem tam zas :lol:
Uživatelský avatar
Kidiboo CZ
Příspěvky: 191
Registrován: 13 dub 2012, 10:27
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Kidiboo CZ »

Drazí přátelé, kolegové a kamarádi.

Dovolte mi jen jedno "Velké poděkování" a to : Tomáši Studenému a Martinu Horákovi

Jelikož tito pánové i když bylo po všem, zůstali a velice nám pomohli se skládáním stolů a úklidem celé tělocvičny.

Ještě jednou oběma DÍKY ....... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Honza
KPM Prosek Panthers
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od tomáš studený »

Néni zač Honzíku, když můžem pomůžem. Aspoň jste mohli dřív do Školičky. ;)
PS: Ještě jsi zapoměl na Ondru Mořického. Dík ;)
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1819
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Mattyfu »

Kidiboo CZ píše:Drazí přátelé, kolegové a kamarádi.

Dovolte mi jen jedno "Velké poděkování" a to : Tomáši Studenému a Martinu Horákovi

Jelikož tito pánové i když bylo po všem, zůstali a velice nám pomohli se skládáním stolů a úklidem celé tělocvičny.

Ještě jednou oběma DÍKY ....... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Honza
Není zač Honzo,akorát jak píše náčelník,zapomněl jsi na Ondru,ale omlouvá Tě to,že jsi asi nevěděl,že patří k nám.
Aspoň jsem si mohl dát dřív pivečko. :D :D :D :D
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
Kidiboo CZ
Příspěvky: 191
Registrován: 13 dub 2012, 10:27
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Kidiboo CZ »

OOO veliká omluva Ondrovi.... Taktéž "Velké díky"... :clap: :clap: :clap:
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Mirek Riha
Příspěvky: 1925
Registrován: 11 dub 2012, 11:48
Bydliště: Praha - nedaleko sluje Pantherů
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Mirek Riha »

aby bylo jasno jaá u nás na SIGu byla pohoda pár fotel sem
Přílohy
zatisi.jpg
DSC_0166.JPG
DSC_0160.JPG
Odpovědět

Zpět na „2015“