PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Uživatelský avatar
David Lengyel
Příspěvky: 654
Registrován: 05 srp 2014, 19:32
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od David Lengyel »

Taky jsem byl poprvé, trochu jsem bloudil, ale jsem moc spokojen s nadílkou modelů i nabídkou prodejců. Příští rok se zase rád přijedu kouknout :)
Situation Normal, All Fucked Up
Tomáš Pelej
Příspěvky: 1573
Registrován: 19 kvě 2014, 10:59

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Tomáš Pelej »

Přidávám pár fotek co jsem včera nafotil

http://tomaspelej.rajce.idnes.cz/Prosek ... s_Cup_2015
miloslav
Příspěvky: 1182
Registrován: 01 říj 2012, 18:48

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od miloslav »

Hezká akce a pěkný fotky :thumbup: :thumbup:
Always with the negative waves Moriarty, always with the negative waves.
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3071
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od mess »

Tak je to za nami.
Letosni rocnik nas velice potesil. Potesil nas zajmem vas, modelaru, a to jak poctem vystavovanych modelu, tak ucasti. Potesil nas kvalitou, v mnoha kategoriich vybrat bylo velmi nelehke. Navic pro hodne z nas akce splnila i ulohu setkani s prateli a znamymi.
Letos pribylo par novinek, zejmena vetsi podil SIGu, jejichz obsazeni take neudelalo ostudu - za to velky dik vsem jejich poradatelum i prispevatelum, nove rozmisteni prodejcu, do ktereho nas castecne donutila mensi prestavba budovy, stejne tak jako k netradicnimu vyhlaseni venku na vzduchu.
Ocenujeme veskere reakce, at kladne, tak kriticke, nebot si uvedomujeme, ze je stale co zlepsovat.
Co se obmeny vzduchu tyce, v okamziku, kdy jsme v hlavnich prostorach zaznamenali problem, zajistili jsme otevreni vsech oken, pro priste si urcite zaznamename, ze to mame provest hned na zacatku. S mestskou policii jsme situaci v prubehu akce konzultovali, jako vzdy jsme predem zadali o schovivavost, kde se nam snazili vyjit vstric, bohuzel ve chvili, kdy dojde k oznameni, oni musi konat. Dle informaci nekterych postizenych se hlidky chovaly velice vstricne, takze doufame, ze tento neprijemny zazitek nebude dominovat vzpominkam na letosni rocnik.
Za poradajici KPM Prosek Panthers bych chtel uprime podekovat vsem, kteri svou ucasti napomohli atmosfere akce. Budeme doufat, ze se vam u nas libilo a ze nam zachovate svou prizen.
M.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Petr Ladman
Příspěvky: 16
Registrován: 08 črc 2014, 13:10
Bydliště: Kladno

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Petr Ladman »

Také děkuji pořadatelům za hezky strávené odpoledne,byl jsem asi už po 6., takže sem věděl co kde je...poprvé to bylo taky bloudění,ale člověk si zvykne a po 2. návštěvě této akce je to v pohodě....jde opravdu o zvyk. :D
Jsem modelář samouk,patlal, stavím Osu 1939-45 ve čtvrtce, hlavně východní frontu
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Všem Pantherům moc děkuji za prostor pro SIG (doufám, že i na příští rok mi budete držet flek) a za velmi pěknou a slušně obsazenou soutěž, pro mně to je jedna z velkých nej v modelářském roce.
US NAVY forever!
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1819
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Mattyfu »

Takže poprvé na Pantherech a maximálně spokojený,vidět známý tváře,trochu toho hecu a poznat nové lidi,co víc si může člověk v sobotu přát.
SIGy luxusní,soutěž paráda a organizace na velkou 1. ;)
Whattyfu, Martin Whattyfu
Uživatelský avatar
Petr Štěpaník
Příspěvky: 555
Registrován: 12 dub 2012, 17:37
Bydliště: Praha Střížkov
Kontaktovat uživatele:

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Petr Štěpaník »

Na web jsme vložili VÝSLEDKY letošního Panthers Cupu, tedy alespoň základní soutěžní kategorie.
Speciální ocenění ještě doplníme. Stejně tak doplníme i fotografie, aby byl přehled ve standardu těch předchozích.
KPM Prosek Panthers
tomáš studený
Příspěvky: 3214
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od tomáš studený »

Pánové hluboká poklona, opět paráda se vším všudy :clap: :clap: :clap: :clap: . Za Hanáky poděkování za super strávenou sobotu. Párty opět bez chybičky. Takže konstatuji, že se nás jen tak nezbavíte a příští rok se těšíme nashledanou. :wave: :wave: :wave:
Uživatelský avatar
Andy Balaj
Příspěvky: 190
Registrován: 22 led 2014, 23:08
Bydliště: Trenčín

Re: PANTHERS CUP 2015 - 21. března

Příspěvek od Andy Balaj »

Ďakujem všetkým organizátorom za parádny zážitok,dávam klobúk dolu,akcia na jedničku!!Pre mňa tento rok premiéra a bola to super sobota,už teraz sa teším na budúci rok!! :clap: :clap: :clap: Jediný kto nie je spokojný je moja peňaženka,ale za to si môžem sám... :)
Odpovědět

Zpět na „2015“