VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

tomáš studený
Příspěvky: 3223
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od tomáš studený »

Vážení přátelé, kolegové modeláři,
protože nám byl nadělen o Velikonocích delší víkend, prodiskutovali jsme na klubu, co dál s naší soutěží. Debatovali jsme to i se zástupci klubů, kteří k nám obvykle ve větším počtu jezdí a rozhodli jsme, že od letošního roku bude Velikonoční Prostějov již vždy v PÁTEK. Tím budou mít účastníci volno celou sobotu, neděli a pondělí na velikonoční kratochvíle...
Takže, tímto Vás jménem klubu zvu v pátek 25. března 2016 opět do Národního domu v Prostějově. Kategorie a speciální soutěže zůstávají stejné, propozice zde budou brzy umístěny. Udělejte si tedy čas a zapište si náš nový termín do kalendařa! Samozřejmě bude jak soutěž bodovací, tak i výstavka...
PS: Dovolil jsem si citovat pozvánku jejímž autorem je Jarda ŠPAČEK. Tímto se mu omlouvám. :wink:
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od herr66 »

Pokud to bude jen trochu mozne, prijedu. Bude zasejc after party u konicka?
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od mess »

Drahy Hrosiku, cetl jste jiz mou knihu "Zbytecne otazky v kriminalistice"? Ne? Nechapu, vzdyt jsou ji plne obchody... :mrgreen:
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od herr66 »

mess píše:Drahy Hrosiku, cetl jste jiz mou knihu "Zbytecne otazky v kriminalistice"? Ne? Nechapu, vzdyt jsou ji plne obchody... :mrgreen:
Fousaci, ja se jen ujistuji...protoze se na to moc tesim :lol:
Jarda Špaček
Příspěvky: 203
Registrován: 29 črc 2012, 08:14
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od Jarda Špaček »

Hrochu, neboj, nebude-li U koníčka, bude v nějakém jiném, stejně hodnotném, kulturním stánku... O tom snad nepochybuješ, ne?!
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od herr66 »

Jarda Špaček píše:Hrochu, neboj, nebude-li U koníčka, bude v nějakém jiném, stejně hodnotném, kulturním stánku... O tom snad nepochybuješ, ne?!
To bych si nikdy nedovolil, pane pilot :lol:
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2845
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od Madmessy »

Jako,když budu doma,tak já bych jako přijel,aspoň mezi dveře nakouknout a zase provětrat peněženku :D :D
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Uživatelský avatar
Luboš Pavel
Příspěvky: 1893
Registrován: 13 dub 2012, 09:37

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od Luboš Pavel »

Madmessy píše:Jako,když budu doma,tak já bych jako přijel,aspoň mezi dveře nakouknout a zase provětrat peněženku :D :D
To druhé určitě, ten mistr v teplácích tam určitě přiveze nějaké svoje nové Kopie Plastů :mrgreen:
I'm your curse!
Jarda Špaček
Příspěvky: 203
Registrován: 29 črc 2012, 08:14
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od Jarda Špaček »

Vážení kolegové (kolegyně) modeláři (-ky),
tak vskutku došlo ke změně. U koníčka s námi opět trošku vyjebkali, takže jsem na základě posvěcení náčelníkem demokraticky rozhodl, že áftrpárty bude v restauraci H-Club na Wolkerově 1697/22, tedy blízko od Národního domu, kde bude samotná soutěž (779 metrů, dvě minuty autem, či 563 metrů, 8 minut chůze). Parkovat se dá na neplaceném parkovišti přes cestu naproti penzionu.
Máme tam od 16 hodin zajednán sál až pro 50 osob, dobře tam vaří, když bude teplo, při ruce je zahrádka. Zajistil jsem tam i ubytování za velmi slušnou cenu. Zájemci o ubytování přímo tam prosím nepište, nevolejte do penzionu, ale pouze mě a nebo náčelníkovi, my už sa domluvíme...
http://www.hclub.cz/
Další možnosti ubytování, kromě klasiky na kterou jste někteří zvyklí, je hned vedle penzion U paroháče.
Budeme se na Vás těšit a věřím, že místem áftrpáty nebudete zklamáni. A esi jo, tak si mě nepřejte!
Přílohy
autem.jpg
mapa pěšky.jpg
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: VELIKONOČNÍ PROSTĚJOV 2016 POPRVÉ V PÁTEK

Příspěvek od herr66 »

Super, diky pane pilote. Hlasim se ja a bracha :-)
Odpovědět

Zpět na „2016“