Zaujímavý objav o návštevnosti tohto fóra

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 138
Registrován: 06 říj 2012, 18:16

Zaujímavý objav o návštevnosti tohto fóra

Příspěvek od Laco Nagy »

Úplne náhodou som si všimol počet návštev tohto fóra a zo zaujímavosti som ho porovnal s "iným" fórom, ktoré sa v poslednom čase už čoraz viac podobá na modelárske fórum len názvom. Urobil som screeny obidvoch v rovnakom čase a je to veľmi zaujímavé a prekvapivé (aspoň pre mňa určite)...

Screen navštevnosti tohto fóra...
bandicam 2018-11-06 12-23-40-311.jpg

... a screen návštevnosti "iného" fóra...
bandicam 2018-11-06 12-23-16-911.jpg

Pokiaľ zvážime, že to "iné" fórum je predsa len známejšie, tak modelari.org je na návštevnosti veľmi dobre. Veľká škoda je, že sú to len tzv. pasívni návštevníci, čiže neprihlásení alebo neregistrovaní. Myslím, že by stálo za to trochu rozbehnúť toto fórum, ktoré je už teraz veľakrát zaujímavejšie a viac slúži obyčajným plastikovým modelárom, ako to "iné" fórum svojim večným polemizovaním a osočovaním navzájom.
Z tohoto dôvodu prosím tých, ktorí sem len nazerajú - zaregistrujte sa, prihláste sa, píšte...!
Som zvedavý na názory ostatných, či to vidia podobne.

Na záver uvádzam, že nie som v žiadnom spojení s prevádzkovateľom, administrátorom tohto fóra.
Pozor na neschopných - sú schopní všetkého!
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2845
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaujímavý objav o návštevnosti tohto fóra

Příspěvek od Madmessy »

No,ono na druhou stranu je to možná dobře. Je tu klid a nemusíme tu číst "výblitky" některých osob z "jiného" fóra....Nemáme tu 100 nových staveb denně ,ale za to tu máme klid a pohodu...
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 138
Registrován: 06 říj 2012, 18:16

Re: Zaujímavý objav o návštevnosti tohto fóra

Příspěvek od Laco Nagy »

V tomto máš asi pravdu.
Ja som rád, že tu je taký kľud a dúfam, že ešte dlho bude.
Pozor na neschopných - sú schopní všetkého!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“