F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Uživatelský avatar
Drexx
Příspěvky: 528
Registrován: 01 říj 2012, 22:17

F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Drexx »

Zdovolením se vám sem taky socnu 8-)
Dneska mi dorazila krabice přímo ze země toho Kim Čongovic bambuly. Teda skoro :lol: Z doplňků na něj dam asi jenom Edoplechy na vylepšení kopitu a šachet. Stavebnici jsem zatim jen tak zběžně prohlíd, nejsem moc odvařenej z toho klik-klak systému. Přijde mi že je tam dost děr co se budou muset tmelit a přitom by to nebylo potřeba, ale uvidim jak to pude dohromady. Zakládam chlívek trochu s předstihem pač mam na vás prosbičku. Neválí se náhodou někomu doma dekály na Jéčko od Jolly Rogers kterejch by se chtěl zbavit? Chtěl bych mašinu s bílym radomem, přijde mi to tak nějak víc sexy, a v krabici jsou jen černý. Může bejt odkup, výměna, určitě bysme se nějak dohodli. Díky moc :wave:
Přílohy
IMG_0913.JPG
Uživatelský avatar
travis
Příspěvky: 249
Registrován: 18 dub 2012, 19:49

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od travis »

Těch děr po klik klaku se moc odstraňovat nemusí, v podstatě jen ty v podvozkových šachtách. Vše ostatní ti parádně sesadí díly tak, jak to má být. Mrkni na mého hotového Tomcattera, to je taky Akáďa, jen s obtiskama z Gawy. Já jsem si stavbu maximálně užil, vůbec ten klik klak nepovažuju u téhle stavebnice za zlo.

Jo a doporučuji ZOOMy od Edů, hodně pomohou.
Uživatelský avatar
Drexx
Příspěvky: 528
Registrován: 01 říj 2012, 22:17

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Drexx »

Já jsem nejvíc koukal na ty díry co jsou zvenku na sacákách, ty vypadaji docela děsivě. Chápu že maji technologickej důvod, ale tam jsem je opravdu nečekal.

Pořád jsem váhal jestli počkat na Acádu nebo vzít Gawu, a nakonec mě i tvoje stavba přesvědčila že ta Acáda bude asi lepší volba. Pěkná práce, podařil se ti :thumbup:

Pravda trochu mě u kitu mrzí že nenabízí otevřenou kabinu, takže budu muset řezat. Chtěl jsem na to dát původně plechy co maji v jedný sadě zoom plus šachty a trysky. Pak jsem ještě přidal masku, a to už jsem cenově jen jedno pivo pod Big edem, takže pudu asi do něj :lol:
Uživatelský avatar
travis
Příspěvky: 249
Registrován: 18 dub 2012, 19:49

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od travis »

Teď nevím, jaké díry máš na mysli, ale asi na kolíčky na AN/ALQ126. Dají se v poho zatmelit. O řezání překrytu jsem taky přemýšlel, konzultovali jsme to i s Tomem Macourkem, ale nakonec jsem se toho vzdal. Fanouš má krásnou siluetu a na otevřené kabinky mám Revell a Hasegawu.

A děkuji za chválu, potěší to :wave:
Uživatelský avatar
Drexx
Příspěvky: 528
Registrován: 01 říj 2012, 22:17

F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Drexx »

Myslim tyhle na vrchnim oblouku sacáku. Netušim k čemu by tam mohli bejt. Mozná tankovací nástavce na jinejch verzích Phantomu? Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od mess »

Nektery Bcka, Jcka (malo) a vetsina Nek a Sek (ty mozna vsechny?) mely mimojine na sacacich anteny AN/ALQ126, soucast rusicky.
Vic tady.
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Drexx
Příspěvky: 528
Registrován: 01 říj 2012, 22:17

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Drexx »

Tak díky za vysvětlení, zase jsem o něcdo chytřejší :thumbup:
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Luky, jestli trváš na otevřený kabině, tak bych se spíš sháněl Rob Taurus na gawu.
US NAVY forever!
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od mess »

Zbytecne slozity, jestli trva na otevreny kabine, tak at si poridi ctvrtku :-D
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
Drexx
Příspěvky: 528
Registrován: 01 říj 2012, 22:17

Re: F-4J Phantom, VF-84 Jolly rogers, Academy 1/72

Příspěvek od Drexx »

Čtvrtku už mam doma taky :lol: 1/72 stavim jen proto že ho potřebuju do žoličí kolekce:
DSC05505.jpg
Tome vaku kabina mě nenapadla, mam k nim trochu odpor, ale asi mi nic jinýho nezbyde. Dík za tip :thumbup:
Odpovědět

Zpět na „Phantom II Challenge 2016-2017“