"VEŠKOVSKY KŘÉDLO 2017" - memorial "BIG BOSSE" Pepu HOLOCHA

Odpovědět
tomáš studený
Příspěvky: 2187
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

"VEŠKOVSKY KŘÉDLO 2017" - memorial "BIG BOSSE" Pepu HOLOCHA

Příspěvek od tomáš studený » 20 čer 2017, 19:52

Nazdar lidi, tak nás čeká již 12.letní setkání ve Vyškově.
Dovoluji si Vás pozvat na XII. ročník modelářského setkání s modely, při lahodném moku, dobrůtkách z udírny a jiných pochutinách. Toto setkání se koná v sobotu 8. července 2017 od 9 hod v areálu muzea LHS Vyškov. Jeho pořadatelem je nadace LHS Vyškov, HKPM Prostějov.
Je to zároveň I. ročník memorialu Pepu "BIG BOSSE" HOLOCHA, který nás nečekaně opustil v lednu tohoto roku. Pepa byl hlavním mozkem a motorem této akce, tak doufám , že přijedete zavzpomínat na jeho "BÉKÁRNY" a hlavně na něj samotného.
Pro ty kteří neměli tu čest zúčastnit se minulých ročníků stručně aby bylo jasné vo co go: Jedná se o příjemně strávený den v prostorách muzea - nejedná se o klasickou soutěž ale spíše o hec setkání. Podmínkou účasti je přivézt s sebou alespoň jeden model. Tyto modely bude hodnotit komise zástupců LHS Vyškov. Hodnotí se líbí- nelíbí. Absolutní vítěz se stává majitelem opravdového křídla z MiGu-23 které věnovala nadace LHS Vyškov. Má to ale háček: tohle křídlo se stává jeho majetkem pouze v případě že jej sám vlastní silou odnese z areálu muzea. V případě nezdaru má tu čest zanechat na něm svůj autogram (odnést se to ještě nikomu nepodařilo tak to berte jako výzvu a poctivě trénujte). Startovné činí 40 kč za model(při vyšším počtu modelů se platí pouze za dva), toto startovné zůstává nadaci na provoz muzea.Takže se nestydte a dovezte toho co nejvíce a podpořte dobrou věc. Předem díky. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Pro letošní ročník jsou vyhlášeny kategorie: letadla, bojová technika a ostatní(sem spadají auta, lodě, figurky atd) a to pro žáky a seniory.

Občerstvení je zajištěno, guláš letos bude, kluci slíbili že by mělo být v udírně dostatek cigárka a klobásek, tradiční bramboráčky také. Pivo i nealko bude, pokud nechcete lemtat pivo z kelímků tak půllitry sebou, limo a kafe taktéž.
Nocleh zajištěn formou: Stan, karimatku a spacák s sebou.Prosím Vás letos nebude možné nocovat ve vybraných letounech jako v předešlých ročnících, tak opravdu stany sebou.
VEVERKA bude letos trošku jiná než na předchozích ročnících. Bude k dispozici pouze jeden z exponátů a to po celou dobu konání akce. Který to bude zatím ještě není jasné, ale dáme zavčasu vědět.Rozhoduje se mezi SU-7 a MI-4.
Novinky budu průběžně doplňovat.
Tak si prosím poznamenejte že 8. červenca ve Veškově v mozeo na křédle nashledanó. :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 811
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: "VEŠKOVSKY KŘÉDLO 2017" - memorial "BIG BOSSE" Pepu HOLOCHA

Příspěvek od Zdeněk Frumolt » 07 črc 2017, 07:22

Su-7 je ta správná volba. Celkem by se hodila, mám ji v plánu stavět.

Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 3998
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: "VEŠKOVSKY KŘÉDLO 2017" - memorial "BIG BOSSE" Pepu HOLOCHA

Příspěvek od herr66 » 07 črc 2017, 07:55

Omlouvám se, ale letos to nedám, musím řešit nějaké rodinné záležitosti :cry:

tomáš studený
Příspěvky: 2187
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: "VEŠKOVSKY KŘÉDLO 2017" - memorial "BIG BOSSE" Pepu HOLOCHA

Příspěvek od tomáš studený » 07 črc 2017, 12:54

Zdeněk Frumolt píše:Su-7 je ta správná volba. Celkem by se hodila, mám ji v plánu stavět.
Neboj bude ;)
herr66 píše:Omlouvám se, ale letos to nedám, musím řešit nějaké rodinné záležitosti :cry:
A já se na Vás tak těšil. Tak příště.

Poslední info: nachystáno jest, zítra to může vypuknout.
Na veverku je připravený SU-7 a překvápko k tomu.
Ohledně bříšek: platí co bylo napsáno- gulášek, klobásky a cigárko z udírny, steačínky a klasic bramboráčky. Tekutiny alko nealko,kafé taktéž.
Parkování je jako vždy v arealu muzea, vzadu na trávě naproti lajně MiGů-21, kdo bude nocovat ve stanu- stany tamtéž.
Kluci z muzea ještě objevili spoustu nepostavených modelů po BIG BOSSOVI, takže kdo budete mít zájem proběhne prodej ceny dohodou. Některé modely jsou nové, některé mírně načaté, vyštípané z rámečků a pod. Peníze z prodeje zůstávají v muzeu stejně jako startovné za modely tak jich dovezte co nejvíc. Jen pro info platí jen senioři 40,- kč za model, v případě že dovezete modelů více je jednotné startovné 80,-kč bez ohledu na počet modelů.
Tak zítra v 9.00 naviděnou, těšíme se na Vás. :wave: :wave: :wave:

Odpovědět

Zpět na „2017“