Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Uživatelský avatar
Auhlik
Příspěvky: 506
Registrován: 28 dub 2012, 13:29

Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Příspěvek od Auhlik »

Kabina je zavřená navždy? Není to škoda?
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1989
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Příspěvek od Mattyfu »

Hodně povedený a ten bordel na stole je taky fešnej :lol: :lol:
Whattyfu, Martin Whattyfu
tomáš studený
Příspěvky: 3391
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Příspěvek od tomáš studený »

Však Ty víš ;)
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4445
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Příspěvek od herr66 »

Hotovo, fotky v galerii
Uživatelský avatar
boticka5
Příspěvky: 78
Registrován: 15 bře 2018, 22:02

Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix

Příspěvek od boticka5 »

Bordel na stole je za mě v pořádku...
Odpovědět

Zpět na „Letadla“