Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
- Auhlik
- Příspěvky: 506
- Registrován: 28 dub 2012, 13:29
Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
Kabina je zavřená navždy? Není to škoda?
- Mattyfu
- Příspěvky: 1989
- Registrován: 28 dub 2012, 10:49
- Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)
Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
Hodně povedený a ten bordel na stole je taky fešnej

Whattyfu, Martin Whattyfu
-
tomáš studený
- Příspěvky: 3391
- Registrován: 14 dub 2012, 14:04
Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
Však Ty víš 
- herr66
- Příspěvky: 4445
- Registrován: 12 dub 2012, 09:03
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
Hotovo, fotky v galerii
- boticka5
- Příspěvky: 78
- Registrován: 15 bře 2018, 22:02
Re: Sepecat Jaguar Gr.1, 1/48 Airfix
Bordel na stole je za mě v pořádku...