Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby

Odpovědět
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4445
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby

Příspěvek od herr66 »

Tak hotovo, Jaguar je novy model od Airfixu, obtisky od jiz neexistujicich Model Alliance. Z doplnku jsem pouzil resinovou sedacku, trysky, zebrik a cast podvozkovych nohou.
IMG_3872.JPG
IMG_3864.JPG
IMG_3859.JPG
IMG_3869.JPG
IMG_3873.JPG
IMG_6144.JPG
Otas, diky za fotky!
Miroslav Zada
Příspěvky: 327
Registrován: 09 bře 2014, 20:05
Bydliště: Liteň

Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby

Příspěvek od Miroslav Zada »

Máš to Honzo moc pěkný , např. to olétání nádrží je super. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2957
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby

Příspěvek od Madmessy »

Trochu bych zaprášil kola. Trochu to neladí k tomu zasviněnýmu letadlu 8-)
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1989
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby

Příspěvek od Mattyfu »

Honza umí :clap: :clap: :clap: ,souhlas s Patrikem s tím prachem na kola.
Whattyfu, Martin Whattyfu
Odpovědět

Zpět na „Letadla“