Tak hotovo, Jaguar je novy model od Airfixu, obtisky od jiz neexistujicich Model Alliance. Z doplnku jsem pouzil resinovou sedacku, trysky, zebrik a cast podvozkovych nohou.
Otas, diky za fotky!
Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby
- herr66
- Příspěvky: 4445
- Registrován: 12 dub 2012, 09:03
- Kontaktovat uživatele:
-
Miroslav Zada
- Příspěvky: 327
- Registrován: 09 bře 2014, 20:05
- Bydliště: Liteň
Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby
Máš to Honzo moc pěkný , např. to olétání nádrží je super.

- Madmessy
- Příspěvky: 2957
- Registrován: 02 říj 2012, 21:39
- Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby
Trochu bych zaprášil kola. Trochu to neladí k tomu zasviněnýmu letadlu 
Russian warship,go FUCK yourself!!!
- Mattyfu
- Příspěvky: 1989
- Registrován: 28 dub 2012, 10:49
- Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)
Re: Sepecat Jaguar Gr.1A, Airfix 1/48, Operation Granby
Honza umí
,souhlas s Patrikem s tím prachem na kola.
Whattyfu, Martin Whattyfu